Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan csajjal, akinek van vagy 900 ismerőse facebook-on, és minden képén pózol, ki van festve és vagy 50-en lájkolják a képeit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem több, mint 1000 ismerosom van, és csak pár olyan, akikkel nem talalkoztam személyesen..
2011. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit is csinálnátok Facebook nélkül :D
2011. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
én lesz@rnám,hogy hányan lájolják a képeit.kit érdekel ez manapság??? attól függ milyen a személyisége,attól hogy ki van festve még lehet aranyos....deee ha lehet inkább ne pózoljon :)
2011. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a like-ok tényleg nem érdekesek.. amugy fontos a facebook, sokan nem válaszolnak mobilon.. és igy lehet elérni másokat..
2011. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem járnék pózolós csajjal, viszont elkapnám egy menetre, aztán utána mutogathatná :)
2011. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez a tipikus attention-whore, undorító az ilyen, nem járnék vele. Persze megdugnám azért.
2011. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
d.gd meg, és tedd fel a voltcsajok, vagy milyen oldalra.. :DD
2011. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy változnak az idők! Az én férjem még csak meg sem kérdezte, mielőtt az oltár elé vitt, hogy vajon hány ismerősöm van a Facebook-on, ki vagyok-e festve a képeimen és hogy eddig hányan lájkolták őket. XD
2011. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaaa és kiírnám a képei alá h Én dugom
2011. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nincs facebookom, leszarom neki hány ismerőse van. Az viszont már zavarna, ha minden képén hülye kis ribancként pózolna kifestve és ez lenne az egész élete.
2011. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!