Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Most mentem 9be és az egyik barátnőmmel egy suliba mentünk.

Van egy osztálytársa aki nekem nagyon bejön :$ Állítólag csendes,visszahúzódó gyerek;olyan mint én.De úgy meg szeretném ismerni :) Csak én beszari vagyok;nem merek oda menni hozzá...sajnos :/ Meg hát persze mindig a haverokkal van :/ Az meg már megint izé.. :S

Szerintetek mi legyen? :O Nagyon köszönöm előre is a válaszokat.:)

Lécci télleg ne hülyeséget már :(

15L


2011. szept. 2. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudd meg hogy hívják, jelöld be Arckönyvön, és mehet a duma. Vagy várj meg egy pillanatot, amikor egyedül van, WC környékén pl. Fiúknak nem szokás csordában WC-re menni. :)
2011. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meg van a neve is :D Van vagy 3 facebook-ja és nem tudom melyiket használja xd
2011. szept. 2. 21:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Minek neki három, nekem egy is sok. :D Nem tudom, ha látszik a fal, akkor nézd meg, hogy hol a legaktívabb.
2011. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

xd

nem lehet megnézni sajna :(

2011. szept. 2. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Írj mind a háromra, és kész. :) Valamelyiken csak válaszol.
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De nem engedi az a sz*r xdd

bejelölni meg nem is akartam mert csak kétszer-háromszor láttam :"D

2011. szept. 2. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor marad a személyes kontakt, más nem marad. Vagy bejelölöd. Vagy légy sejtelmes, írj egy levelet, add neki oda szünetben, és mond neki hogy olvassa el, de egyedül. Passz, van 3 facebookja, de egyiken sem lehet írni neki. Ki érti ezt. :D
2011. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

na hát igen :(

de basszus én az ilyenekhez olyan besz*ri állat vagyok :$$

2011. szept. 2. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj már, mitől félsz? :) Pláne ha a srác is hasonló mint Te. Nincs mitől félni, se veszteni valód.
2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem akkor jelold be,mikor mar kb egy hete jartok egy osztalyba...aztan nem gondolhat semmit. sajnos fogalmam sincs,hogy kezdjel neki. legyel mindig szep aztan majdcsak felfigyel rad:D
2011. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!