Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus sms? (A lényeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus sms? (A lényeget kifejtettem lejjebb)

Figyelt kérdés
Ma este szeretném ha az új barátommal megtörténne a dolog, de nem akarom konkrétan leírni,csak célozgatni rá finoman. Keresgéltem, de egyik sem tetszik, mert nem szeretném, hogy benne legyen a szerelem vagy szeretlek szó,(azt majd akkor személyesen), azt se szeretném ha a szex vagy szeretkezés vagy lefekvés bármilyen nemű szinonímája szerepeljen, csak azt, hogy ha elolvassa, gondolkodjon el rajta, vajon tényleg azt szeretné-e vagy nem. Szóval ne legyen nyílvánvaló mire készülök, hanem inkább izguljon egy kicsit. :)
2011. szept. 3. 14:13
 1/4 The Situation ***** válasza:
81%
írd azt "álljunk össze mint két kicsi legó"
2011. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nincs kedved főzőcskézni? Amíg én két tojásból habot verek, addig te előkészítheted a csirkét a tömésre!


Bocs :P

2011. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
bele kell szőni mocskos szavakat mint:konyha,fürdő,wc....tuti siker :D
2011. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"bele kell szőni mocskos szavakat mint:konyha,fürdő,wc....tuti siker :D"

ilyen típusúakat tudtok írni? a második egész jó,csak a csirketömés kicsit sokkolt :)

2011. szept. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!