Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek? 3 napja késik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? 3 napja késik a menzeszem, utóljára március 17-én jött meg, előtte kimaradt egy hónapig, előtte vesztettem el a szüzességem, szóval az a hormonok miatt lehetett.

Figyelt kérdés

Most beteg voltam, az antibiotikumot még mindig szedem (Augmentin Duo), és 3-4 napja szinte semmi étvágyam nincs. Védekeztünk, de azért félek, hátha van valami. Vagy csak a betegdég, stressz miatt késik?

(régebben sokszor volt ilyen (hogy kimaradt egy hónap), de akkor még nem volt okom aggódni).


2009. ápr. 20. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normalis h kimarad egy honap. a helyedben elmennék egy orvoshoz, nagyon sürgősen. h védekeztetek?
2009. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Március 17-hez képest nem 3 napot hanem lassan egy hetet késik. 14 évesen még beleférhet, hogy egy-egy hónap kimarad 18 évesen már nem annyira. Vegyél egy tesztet, mert ha tovább parázol annál inkább késni fog.
2009. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy védekeztetek?A terhesség nekem is étvágytalansággal kezdődött,ezzel nem ilyesztegetni akarlak,de mielőbb vegyél egy tesztet,és legalább meg is nyugszol tőle,persze ha nincs gáz!
2009. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha gumival védekeztetek akkor kizárt a terhesség.

Interneten meg azt olvastam hogy hogy aki terhes az állandóan éhes nem pedig étvágya nincs.

2009. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
LoL. Az utolsó hozzászólónak üzenem, hogy nincs olyan védekezési mód, aminél kilehet zárni a terességet. : )
2009. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16:07-es!Te nem hallottál még arról,hogy a terhesség rosszullétekkel kezdődik,Képzeld annyira nem volt étvágyam,h 48kg-ra fogytam majd amit le tudtam gyűrni azt ki is hánytam.3hónap után jött vissza az étvágyam és már nem voltam rosszul,akkor már mindent megkivántam és 20kg hiztam.A másik meg,hogy nincs olyan,hogy a gumi biztos,nekünk kiszakadt,nem vettük észre és mára van egy 9hónapos pici lányom.Ennyit erről!Amihez nem értesz,ne osztogass tanácsot,nem hiszem ,hogy több lennél 14-nél,okoska!
2009. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!