Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezek el ilyen hamar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel többször szeretkeztünk óvszer nélkül, semmi baj nem volt, 15-20 percig is bírtam. Egy nap viszont felhúztam egy gumit, bírtam is sokáig, viszont amikor elélveztem, és kihúztam láttam hogy elszakadt a gumi. Másnap mentünk is orvoshoz hogy felírjon esemény utánit... Végül nem lett semmi gond. Viszont az eset után akár hányszor együtt voltunk nem bírtam tovább 1-2 percnél. Soha nem volt ilyen, maszturbálásnál is bírom ameddig akarom. Ennek pszichés okai lehetnek? Nagyon rossz érzés hogy így nem tudom eléggé kielégíteni őt, főleg hogy nem volt ilyen eddig :S
2011. szept. 4. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kukival nem megy, pengesd a peckét. Attól elszáll...
2011. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet te nem gondolod,vagy nem tudom hogy mondjam el neked,de szerintem ennek az az oka hogy hamar túl akarsz lenni rajta mielőtt újra megtörténne az "eset".Tehát minél előbb le akarod tolni mielőtt kiszakadna újra,minden az elmében dől el:)
2011. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz, de gumi nincs rajta, ettől függetlenül lehet hogy ez áll a dolog mögött.
2011. szept. 4. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,megmondom neked az őszintét te attól félsz hogy teherbe ejted a csajt,de amúgy a dupla holland módszert kipróbálhatjátok,gumi+tabi....így minimálisra csökken az esély a terhességre,ha a gumi kiszakad ami ritka akkor még a tabi hatása ott marad
2011. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félek, sőt biztos félek tőle. Mondjuk például tegnap (szombat) esély se volt rá hogy teherbe ejtsem mert most múlt el neki a havi vérzése, mégis elszálltam hamar.

Köszönöm a válaszokat, remélem segít hogy az agyamba rendet rakjak. :)

2011. szept. 4. 00:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit máskor is... 14/f :D és ez fullra komoly :D
2011. szept. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mind1 a kor ha tudsz segíteni :) Én 17 vagyok...
2011. szept. 4. 01:03
 8/8 anonim ***** válasza:
OKé akkor nincs mit :D
2011. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!