Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit késhet a menstruáció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja nem jött meg a menzesz-em. Kicsit kezdek aggódni, ugyanis 2 éve van meg. Szűz vagyok vagyis szó sincs terhességről. Páran azt mondták, hogy előfordul az ilyen. Szerintetek? 14/L
2011. szept. 4. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Késik mint az a mocskos piros 7-es
2011. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
látszik retardált vagy, ne dicsekedj vele. :)
2011. szept. 4. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondtam neki hogy 10-re itthon legyen, ha egy percet is késik szobafogság lesz.
2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
normális. tapasztalatból mondom...
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kafka ***** válasza:
A menstruáció tizenéves korban gyakran nem szabályosan ismétlődik, sőt, az is lehet, hogy egy ideig rendszeres volt, most meg átáll valami másra. Én 19 éves vagyok, de néha most is csúszkál kicsit a menzeszem. Azért ha még pár hónap múlva sem jönne meg, én orvoshoz mennék.
2011. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!