Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a kiszemelt férfi az enyém legyen?

Figyelt kérdés
Van egy pasi és már több éve küzdök érte...ő azt mondta nem szeretné....de volt hogy összejöttünk...tehát ilyen se veled se nélküled kapcs...most összejött egy csajjal egy hete már az összeköltözésen gondolkodnak,házasság stb...lehet kicsit szemétség tőlem,de ha valaki tud egy jó tanácsot...hogyan tehetném tönkre (mert máshogyan nem tudom mondani) a kapcsolatukat!?tudtuk valami jól bevált szerelmi mágiát/kötést?Vagy haggyam,az ilyen hirtelen jött "szerelemből"nem sül ki semmi jó!?Kérlek adjatok tanácsot !!!Előre is köszönöm
2011. szept. 5. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy ha ez a kérdés komoly.

Ha nem szeret akkor mit akarsz tőle? Soha nem fog szeretni, megcsalna fűvel fával, ez kell neked? Ha nem akkor felejtsd el. Ha érdekelnéd akkor veled lenne, egyszerűen nem tetszel neki. Vagy buta vagy és nem érdekled, amit a kérdésed alapján valószínűnek tartok.

2011. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te vagy valami éretlen kislány vagy, vagy pedig teljesen hülye. Készíts egy vudu babát és azt szurkáld b.meg, ha ilyen hülye vagy.

Nem kellesz neki, törődj bele! Te mit szólnál, ha dobnál egy pasit, el lennél egy másikkal, már tervezitek a jövőt, erre az előző nem normális szét akarna szedni titeket? Akkor mégis mit éreznél?

2011. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értelek titeket....csak az idegesít,hogy nem szólt előre,hanem egy héttel azelőtt fent voltam nála,így szeretlek úgy szeretlek,aztán egy nap ,összejöttem valakivel,imádom szerelmes vagyok!!!és kib"szott mérges vagyok.....szomorú,elkeseredett stb
2011. szept. 6. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magadnak ártasz. Ha közéjük állsz és szétmennek, te leszel a hibás. Jobb ha keresel valaki mást.
2011. szept. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,meg gondolom ,hogy már nem lesz az enyém csak mivel úgy közölte velem a dolgot,ahogyan szerintem én nem érdemeltem meg,és mindent eltűrtem tőle ,igaz én voltam a hülye,hogy mindig hagytam,hogy megalázzon,akár mások előtt is,már csak azt akarom ne legyen boldog,vagy a csajtól vagy mástól kapja vissza azt amit ő "adott"nekem!
2011. szept. 8. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasik nem szeretik a tapadós levakarhatatlan csajokat. Idegesítő. Ha látod hogy nem megy akkor hagyni kell a fenébe és tovább állni. Nem évekig küzdeni, az értelmetlen dolog. Ha valakit érdekelsz akkor veled lesz, nem néha, hanem mindig. Persze gondolom összejött veled néha mert már megsajnált. Gyakorlatilag a te hibád mert nem fogtad fel már az elején hogy nem érdekled komolyabban. Ezt pedig elég könnyű észrevenni, ha rá is figyelsz, nem csak arra hogy te mit akarsz. Persze ő is hibás nem csak te, de most rólad van szó.

Zárd le az egészet, tegyél úgy mintha nem is létezne. Foglald el magad, pasizz be a hétvégén és meglátod hamar felejtve lesz. Mutasd meg neki hogy jobbat is találsz nála, és hamar túl lettél rajta. Az is elég sértő egy pasinak.

2011. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mutasd meg neki hogy jobbat is találsz nála, és hamar túl lettél rajta. Az is elég sértő egy pasinak."


Nyilván, ha nem akar tőle semmit, k.rvára érdekelni fogja, hogy mással van.

2011. szept. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!