Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan lány, aki 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan lány, aki 1 évig kibírja, hogy ne csókolózzanak a barátjával, egy nyelv piercing miatt?

Figyelt kérdés
:|
2009. ápr. 20. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene kibírnia? Úgy tudom 4 napig fáj, és duzzadt, nem ihat-ehet tejterméket, utána semmi probléma nincs vele..
2009. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
ez a kerdes az elozo kerdesre a reakcio gondolom. hat nekem is hihetetlennek tunik, de elofordulhat.
2009. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ott válaszoltam. És én nem bírnám ki. Én kivenném azt a rohadt piercinget. De mindenki más. Ő kibírja, ahogy a barátja is, ezt azért tegyük hozzá.
2009. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az előzőre. Én ott már kifejtettem a véleményem a hozzáállásával kapcsolatban, most itt nem fogom a "háta mögött" kibeszélni.

A kérdésre a válasz adja magát: igen, van.

2009. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


erre értem..


nekem is van,de énmég aznap kiszedtem volna..én télleg nemértem..

2009. ápr. 20. 23:12
 6/13 A kérdező kommentje:

énse "kibeszélés" miatt tettem fel,csak sztem ez nagyondurva..és olyan hihetetlen..


jaigen..és a barátja is..

2009. ápr. 20. 23:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
OMG!!!
2009. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
OMG!!!Miért kell ehhez egy újabb kérdést megnyitni?Ott ezt nem lehet megvitatni?!...Már az agyamra megy ez a téma.
2009. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kötelező volt válaszolnod?:D

kötelező volt elolvasnod?:D


..am mert nem offolok mint TE :)

2009. ápr. 20. 23:20
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Amint látod, van.

Különben én 1 hónapot nem bírtam ki annak idején egy sráccal, azért is lett vége. Na persze szerelemről szó sem volt, mert ha szerettem volna, nem lett volna akadály (gondolom én), hogy borzalmasan csókol. És próbáltam úgy, hogy ne kelljen megcsókolnunk egymást, csak szájrapuszi, meg ilyesmik, de nem ment. 1 hónap után szakítottam vele. Ez egy szélsőséges eset volt, és nem is ide tartozik egészen, de sebaj. (Ha te indíthattál a kérdésre egy újabb kérdést, miért ne térhetnék ki kicsit bővebben rá? :D)

Na de nem piercing miatt... :)

2009. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!