Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? 15/L

Figyelt kérdés
Én 8.-as vagyok GIMNÁZIUMBAN.Nemrég jött a 9. évfolyamba egy fiú aki nagyon megtetszett.2* beszéltünk már.Én írtam rá facebookon.Nagyon kedves volt, jó beszédtémákat dobott fel.Mindig úgy köszönt el, hogy majd beszélünk puszi stb, de sosem ír rám...De viszont suliban mindig rám mosolyog.Ez mit jelenthet? Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!
2011. szept. 6. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bejössz neki, csak nincs mersze rád írni :)
2011. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiúkon nehéz kiigazodni... várd ki a végét
2011. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Szerintem tetszel neki, az hogy miért nem ír, azt nem tudom miért van. Írjál te neki nyugodtan! De ez kérdés hogy kerül a "Családi kapcsolatok" témakörbe? :)
2011. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem fogja nyomulásnak gondolni ha megint ráírok? Amúgy köszi a válaszokat.:)
2011. szept. 6. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Épp minap olvastam ilyesmiről.

Nos vagy tetszel te is neki és megijed az érzéseitől, vagy

szégyenlős, vagy

jól esik neki ha ráfigyelsz, de mégsem jössz be neki, ezért csak mosolyog, de nem különösebben beszélget.


No ezzel nem sokat segítettem tudom.

Mindig ne írj rá szerintem, adj neki teret, és figyelgesd mással is van e, kikkel, így kiderülhet, hogy mellőz e, mert barátkozós, vagy pedig nem nagyon van mással sem, akkor inkább szégyenlős lehet. Ez alapján pedig majd lépegetsz.

2011. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:) De jöhetnek még válaszok.(:
2011. szept. 6. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy ne írj rá mindig te, mert akkor nyomulásnak is veheti. Magyarul ha meglátod, hogy fent van facebookon, nem kell egyből lerohanni, s írni, mert akkor megszokja, hogy te kezdeményezel.

Kicsit azért légy elérhetetlen. Szeretik a pasik, ha meg kell küzdeni egy lányért, s nem adják könnyen magukat.


Köszönj rá nyugodtan a suliban, ha mosolyog, mosolyogj vissza. Néha-néha írj rá facebookon, de azért neki is adj teret, hogy kiderüljön, mik a szándékai. :)

Írj, ha van fejlemény!:)

2011. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszii.(:
2011. szept. 6. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy kommunikálni csak facebook-on keresztül lehet és ez a kapcsolattartás egyetlen formája? Ha találkoztok a suliban a folyosón lazán kérdezd meg tőle " mizujs? ". Biztosan le fogja reagálni valahogy és máris megy személyesen a beszélgetés. Innen már csak egy lépés az, hogy suli után is összefussatok valahol.
2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egy elköszönési forma.

Én már egy csomó embernek köszöntem úgy, hogy viszontlátásra, és soha nem láttam őket viszont.

2011. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!