Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki terhesség alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki terhesség alatt vérzik akkor a terhesség alatti vérzés ugyanolyan erősségű mint a többi hónapokban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy miért vérzik. Előfordulhat, hogy a pici lenyomja a placentát. Akkor az vérzéssel jár, sürgősen orvoshoz kell menni, és általában a szülésig (akár még 3-4 hónapon át is) feküdni kell!
2011. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
terhesség alatti menstruáció jellegű vérzés nagyon ritka és sokkal kevesebb a vér, ha erre gondolsz...amúgy 400 Ft egy rohadt teszt
2011. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, és venni fogok 1 rohadt tesztet... -.-" bocsáss meg, hogy kérdezni mertem!
2011. szept. 8. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
nincs bocsánat...ha úgy érzed terhes vagy, akkor tesztelj, mert senkinek nincs távollátó szeme meg jóstehetsége, hogy megmondja terhes vagy-e
2011. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Jó nagy bunkó paraszt vagy előttem szóló!
2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha valami nem tetszik akkor ne kommentelj... és a kérdésem nem árulta el hogy tudom e hogy terhes vagyok!
2011. szept. 8. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak néztem honnan vette hogy tudod-e hogy terhes vagy vagy nem, hisz nem ez volt a kérdés!

De a kérdésedre sajna nem tudok válaszolni, mert még nem voltam terhes!:D

29F

2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hehe. :) köszii :)
2011. szept. 8. 20:45
 9/9 anonim válasza:
és terhesség alatti vérzés lehet az első két hétben vagy már inkább mikor látható jele van a dolognak?
2012. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!