Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a legcikibb szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legcikibb szituáció szex közben? Történt már veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kétségkívül, ha ránk nyitnak. olyanok pl, akiknek semmi köze a szexuális életünkhöz. Szerencsére engem eddig ez elkerült :D

a legcikibb, ami történt, hogy annyira heves volt a manuális szex (értsd, kézzel elégítettem ki a párom), h lepedőt kellett cserélni, mert máskülönben nem tudott volna min aludni. XD

2009. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a legcikibb az talán az volt amikor életemben kb ötödjére sexeltem a nyaralónkban akkor kutyapózban voltunk és pont akkor szaladt ki a lompos a helyéről amikor elmentem, persze minden tiszta olyan lett. Gondolhatod h milyen szarul éltem meg kezdőként főleg h akkor csináltam először abban a pózban:D De szerencsémre megértő volt a barátnőm és viccesen kezelte:D Ma már én is csak nevetek rajta:D
2009. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

legcikibb... hát... ha mondjuk két srác, józsi meg béla lefekszenek egymással. józsi már gyakorló meleg, béla csak kiváncsi, neki első alkalom. egyedül béláéknál van hely, ám béla napja nagyon homofób, ezért akkor csinálják, amikor nincs otthon a fater. szóval józsi épp dugja bélát, ekkor a fater váratlanul hazaállit, rájuknyit, béla meg úgy megijde, hogy beszarik, rá az új szőnyegre. ennél cikibbet nehezen tudok elképzelni :D


a kérdés második fele: nem, ilyesmi nem történt még velem :D


(fúúú, de le leszek pontozva :DDD )

2009. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legcikibb az volt mikor bepisiltam...gpontosnál éreztem de állítólag csak érzi az ember és nem pisil be...hát én bepisiltam és visszatartani sem tudtam zavaromban,így minden tiszta pisi volt.-_-'
2009. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

"BepisiltEm". Nem bepisiltam. XD

Amúgy szerintem ha ránknyitnak, főleg szülő...

2009. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sőt! ha rád nyitnak, de ott is maradnak, vagy még rosszabb: megvárják, míg befejezitek, vagy nektek kell kitessékelni a benyitót... :D Annál cikibb nem igen történhet XD
2009. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Mensi alatt análisan közösültünk, és mikor kihúzta, akkor hát olyan volt, nem is kicsit.... És máig sem értem, mert minden szabályt betartottam, előtte beöntés, minden szarság. Soha előtte nem volt ilyen, de akkor legszívesebben elfutottam volna. Zokogni kezdtem, de a párom nagyon kedves volt, vigasztalt, szeretgetett egész nap.
2009. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Legcikibb: a nő majdnem elalszik szex közben. Ez mindent elmond arról a nőről és a pasijáról.
2009. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
szerintem is ha ratok nyitnak. vagy ha kezdo vagy es vmit szornyen rosszul csinalsz. nekunk pl elsore alig sikerult betenni. amugy a "pukik" is cikik, de a baratom nagyon elvezni, neha direkt csinalja h belem menjen 1 kis levego :p en persze szegyelem kicsit, de o viccesnek talalja :p
2009. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Juuuj én velem rengeteg volt már :O


1:

régota élünk már nemi életet. és ráadásul nem is kezdök vagyunk...de volt egy alkalom hogy a 3.menet után nem fért be nekem:O kb negyedora petting után ujra "kitágultam", azota minden jo de az ugy elég ciki volt =/


2:

amikor házibuliba pettingeltem a barátommal és a huga meg a bnöi ébren voltak és végig hallgatták...


3:

éjjel 3kor a szabadban....amikor végeztünk azt vettük észre h egy idös bácsi a kutyájával minket néz kb 20méterről xD

KI AZ A H*LYE AKI AKKOR SÉTÁLTATJA A KUTYÁJÁT????


4:

anyu rámszolt hogy legközelebb ne hagyjunk foltot az ágyon.... -.-"

2009. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!