Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A peteeres ugyebar altalaba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A peteeres ugyebar altalaba a 14. napon van. Es ha netalan akkor fekszek le eloszor a baratommal. Akkor ugye jol tudom hogy nagyobb az eselye annak, hogy terhes leszek? Mikor kisebb az eselye? Vagy ezt nem lehet tudni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te még ne szexelj.. Ennyi tudással.. Inkább menjetek ki a játszótérre.
2009. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kisebb az esélye ha védekeztek. Óvszer, gyógyszer. Neked nem mindegy hogy 90% esélyed van teherbe esni, vagy 45% ? Neked 1% sok, nem?

Sok nőnek a 14. napon van, de lehet máskor is.

Ha a hüvelyváladékod kezd nyúlóssá válni, akkor van.És áttetszővé. De előre nem tudhatod, csak ha már elmúlt akkor tudod. Mert 2-3 nappal előtte ha megtörténik, s peteérésed lesz (esetleg szokatlan időpontban) akkor még életképes lehet a spermium. Lehet hőmérőzni ébredéskor, abból is meg lehet állapítani. www.ciklus.hu legjobb, ha elmégy a teenagerambulanciára(nőgyógyász)és vele megbeszélsz vmi biztos módszert. Amíg tájékozatlan vagy, ne feküdj le vele!

2009. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt az oldalt! És ne siess el semmit mert egy életre megbánhatod! Annyira nem sürgős. Előbb járjatok utána a dolgoknak! Úgy jobb is lesz.

2009. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

epp azert kerdeztem meg itt ezt a kerdest..latni akartam hogy ti mit irtok..

amugy lehet furcsan fogalmaztam meg es lehet eggyesek bunkoul viselkednek,de nem erdekel

en csak tanacsot kertem,semmi mast

enbbe mi olyan rossz?miert kell bunkoul viselkedni?

2009. ápr. 21. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Tény, hogy a legtöbb nőnek a 14.napon van peteérése, de spontán peteérése BÁRMIKOR lehet az embernek !

Tehát elméletbe akkor nagyobb az esély, de arra alapozni, hogy x időpontban tuti nincs, az nem jó megoldás !

A védekezés mindig fontos!

Sok sikert:)

2009. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A havi vérzésed előtti héten vagy a legtermékenyetlenebb. Amikor megjön, akkor is elég kevés az esélye a teherbeesésnek, de kevesen csinálják akkor. Utána légy óvatos. A menstruációt megelőző 1 hét a tuti! Nézz naptár módszert!
2009. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez csak olyan átlag. Amikor már biztosan elmúlt a peteérésed 4-5 napja, s a váladék meg a hőmérséklet is bizonytja ezt, akkor kisebb az esélye. De nem lehetetlen. Előtte ugye nem tudhatjuk, mert talán ebben ahónapban lesz korábbi peteérés kivételesen. A menses után meg olyan váladék van, ami tovább életképesen tartja a spermiumokat. De , ha tényleg a 14. napon van peteérésed, akkor a 11-18 napon valószínűbb teherbe esni. Ez önmagában nem elég fogamzásgátlásra, de jó udni róla. Mindenképp alkalmazz még valamit, d efigyeld a termékenységet is!

Regisztrálj a www.ciklus.hu-ra!

Menj el a tinédzser-nőgyógyászatra, és kérj tanácsot! Vannak könnyű szerek direkt tiniknek!

Olvasd el a :Bippan Norberg és Szil Péter könyve, a Természetes fogamzásszabályozás

Sokat megtudhatsz belőle a testedről.

[link]

2010. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!