Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg bejövök neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg bejövök neki. Hogyan tovább? lent

Figyelt kérdés

egy előző kérdésre adott válaszokból és barátnőim véleményéből kiderül számomra, hogy valószínűleg bejövök egy fiúnak.

osztálytársak vagyunk, suliban sokat beszélünk.

még sosem volt barátnője és nekem sem volt még barátom.

szerintem összepasszolunk, de félénk a srác. vagyis mond kedves dolgokat, de amúgy semmi tettlegesség.


szerintetek mit tegyek, hogy lehessen valami?

vagy mitől derülne ki, hogy valóban tetszem-e neki?


előre is köszi:))


2011. szept. 10. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Tedd meg te az első lépést! De ne ilyen utalgatás legyen, azt vagy nem értjük, vagy nem érdekel...


Egyértelmű, határozott félreérthetetlen első lépést kell tenned!


17/F

2011. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

adnál 1-2 konkrét tippet?:) egyébként én sem vagyok valami hű de bátor szóval...:/:)


várom a többi választ is:))

2011. szept. 10. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az elüttem szólónak ha a fiu nem mer kezdeményezni kezdeményezz te. Mostanában ugyis a lányok a domináns felek. Kérdezd meg hogy mit gondol rólad és ha pozitív a véleménye monnd h neked is bejön és h nem e akar többet mint barátság!
2011. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!