Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beégtem a csajom elött. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beégtem a csajom elött. Lehet hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentünk a csajomhoz, feküdtünk az ágyon, csókolgattuk egymást, mikor rámjött a szapora. Elmondtam neki, hogy mi a szitu, mentem a slozira, és utánam kiáltotta, hogy "Ne töröld ki!". "Hehh, ok" mondtam magamban. Mikor végeztem, nem töröltem ki teljesen, csak annyira, hogy ne lógjon ki semmi. Bementem a szobába, lefeküdtem hasra és letoltam a gatyám. Erre elkezd velem kiabálni, hogy mit csinálok, meg hogy teljesen hülye vagyok, viccböl mondta az egészet. Azt akarta, hogy huzzak el.

Kinek volt igaza? Visszafogad még?

Segítsetek légyszíves, nagyon szeretem.

15/F 16/L


Védelmemre szóljon, hogy komolyam mondta, és ö nem szokott viccelödni.


2011. szept. 10. 11:26
1 2
 11/18 krvua ***** válasza:
100%
már annyi az ilyen eszméletlen hülye kérdés hogy már kedvem sincs ide feljönni és trollkodni...nyeld le a spermádat és legyél terhes....és remélem eddig se szeretett és ma szakít veled smsbe.
2011. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Sms-ben nem menő. Fészbúkon!
2011. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
te jó isten, remélem szakít veled és elmondja mindenkinek mekkora kretén vagy. Hogy gondolhatod hogy komolyan mondja h netöröld ki a segged te analfabéta?????
2011. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 napietus ***** válasza:
100%
hát kisbarátom, ezt elb@sztad :D ennyire nem lehetsz idióta, atyaég :D
2011. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2011. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de tényleg buta vagy:D A barátnőivel most erről beszélget és jót nevetnek rajtad. A helyedbe elfelejteném a csajt és keresnék mást
2011. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
epic fail.:D
2011. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
kretén!!! azé a csaj fészbúk adatlapját linkelhetnéd!xDD szánalmas vagy bakker! 16/F
2011. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!