Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még egy ilyen undorito pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy ilyen undorito pasit, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Noszoval a torténet a kovetkezo: egy ideje cseteltem egy pasassaln egészen jol indult , szép lassan ebbol napi beszélgetés lett, majd késobb telefonok.Még késobb mindenféle romatikus gondolatok a részérol: " ha itt lennél, most kéz a kézben szeretnék veled sétalni, meg csokollak", meg egyéb baromsagok, spontan sms-ek tole, melyekben igy meg ugy hianyzom neki, meg ram gondol, stb... ( ja igen.. egyikunk sincs mar tinédzserkorban..) Tény, hogy sikerult valamennyire levennie a labamrol, kulonosen, hogy mar a személyes talalkat tervezgettuk. Erre, durvan brutal csavar a nagy romancban, tegnap msn-ezés kozben benyog egy ilyet:"Elég sz*rul vagyok mostansag.. " Kérdem, miért? Erre a pasi: " honapok ota leveleztem egy lannyal, és mar nem ir egy hete, megharagudott ram.. Azota nagyon rosszul vagyok, nagyon nehéz tultenni magam rajta,még most sem sikerult. " Erre én szépen kiléptem az msn-bol, par oraval késobb kaptam egy emailt tole, amelyben leirja, nem érti, miért léptem ki, meg nem akart errol beszélni velem, mert tudta, hogy megbantva érezném magam. A levelet pedig igy fejezte be: Mint mindig, most is lagyan csokollak, hianyzol, holnap ujra beszélunk?" WTF????? Halal komolyan mondom, csak lesek mint a moziban.. Ti mit reagalnatok ? Mit tennétek? Hogyan kuldenétek el ezt a fickot a p****ba??
2011. szept. 10. 16:53
1 2
 1/11 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
Szétverhetnéd a fejét egy serpenyővel
2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Menj a p*csába!" szerintem ez tökéletes válasz neki!
2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az történt, hogy rossz ablakba írta a szöveget.

Ezt inkább valami haverjának szánta.

Nem lehet?

2011. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

és ha csak azt akarta megtudni, hogy hogy reagálsz egy ilyen dologra?

"féltékennyé" akart tenni, hogy esetleg lépj felé, valld be neki h össze akarsz vele jönni meg ilyen marhaságok...

2011. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.

1. Vagy rossz ablakba írta a szöveget és nem neked szánta, de ebben az esetben is nyilvánvaló, hogy akkor több lánnyal kavar egyszerre, ami neked nem a legjobb hír.

2. Szimplán szociopata vagy tudathasadásos, ami megint nem a legjobb hír.

A helyedben még annyit megkérdeznék tőle, hogy mi volt ez a dolog. Mert hogy mi nem fogjuk kitalálni az is biztos, csak tippelni tudunk. Ezt ő tudja. Viszont ha írsz neki, és megmagyarázza, akkor légy szíves oszd meg velünk, mert tényleg kíváncsi vagyok!

Amúgy a reakciód teljesen jogos és normális volt ebben a helyzetben. 29F

2011. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egy undorító fickó egyébként.

És a legszomorúbb az egészben, hogy ezek tudnak a legjobban bókolni.

Ki tudja, már hány nővel csinálta meg ugyan ezt?

2011. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát ilyesmiben nekem is volt részem, s aztán magyarázatot kértem, erre meg ő jól kitekerte a sztorit, hogy de ő mégis engem szeret meg stb....

Kérjél magyarázatot, de valószinű, hogy megpróbál valami kamu dumát beadni neked. Miután magyarázatot kaptál add ki az útját, mert ha már a kezdetek kezdetén igy viselkedik, nem hinném, hogy továbbra is megbizhatnál benne ezek után. Lehet nehéz lesz elküldened őt, de inkább ezt tedd, mintsem magadnak okozzál fájdalmat...

Szerintem ne bocsáss meg neki, mert aztán lehet még jobban magába bolondit, s lehet túl későn veszed majd ésszre, hogy csak szemétkedik

2011. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
valóban nem lehetsz több 17-nél.
2011. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mellékesen: a látatlanban "lágyan csókollak"/"kéz a kézben..." szövegeket szóró fickók valójában nem ilyen haajde romantikus lelkek, csak úgy állnak a csajokhoz, hogy nekik úgyis csak a nyál kell. Sablon nyál duma, amitől pl te is simán elolvadsz...
2011. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

hagyd a francba.. egyértelmű, hogy hülyít.

sztem jobb lenne,ha élőben keresnél magadnak párt, mert a chat ablak másik oldalán bárki lehet, és bármit leírhat..

ennyi erővel én is lehetek egy szívtipró 20 éves srác

2011. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!