Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hízok, nő a mellem is. De?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hízok, nő a mellem is. De?

Figyelt kérdés
Akkor nem lesz 62-es derekam, és 91-es csípőm... Érdemes híznom a nagyobb mell érdekében ha ez által a fenekem is megnagyobbodik? Tornázok, ugyhogy nem hagyom, hogy lógós legyen, szóval a popóm is nagyobb lesz, de feszes. A mellem igy kicsit teltebb A-ból B-s lenne.
2011. szept. 12. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutass képet, így nehéz megmondani.
2011. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Én szeretem a kicsit nőiesebb (nagyon mell,stb )alakú nőket,amíg nincs hasuk!
2011. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sztem igy is érthető a kérdés :)
2011. szept. 12. 16:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Hasra nem szoktam hízni, max minimálisat...
2011. szept. 12. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Az elhízott mell nagyon ronda tud lenni!

Hát még, ha látnád magadban a különböző szerveid köré lerakódó zsírtömegeket...

Amit pedig én különösen rondának találok, az egy hatalmas fenekű és picike B-s mellű nő. A formája alig különbözik egy háromszögtől, vagy attól a lénytől, amelyik az "idő urai"-ban volt.

2011. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkora nem szokott lenni a fenekem... a mellem sem nő drasztikusat hogy csúnya lenne. Csak nem lennék többé nádszál, ennyi.
2011. szept. 12. 17:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
annyit nem fog nőni, hogy kilókat lenne érdemes felszedned. Jórészt a fenekedre és a combjaidra fog felmenni a zsir.
2011. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kezdj el futni :P
2011. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jo lenne a kép, mert lehet, hogy egy nagyon szép, arányos vagy, akkor kár lenne hizokurára fognod magad. Ne a kilok és centiméterek határozzák meg az étrendedet!
2011. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem lennék többé nádszál, ennyi."

No igen.

Csakhogy, ha elkezdesz hízni. akkor évente (vagy félévente) hízol ennyit.

Pár év múlva már nem a nádszálat emlegetné senki, ha rád nézne.

2011. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!