Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hogyan kene kezelnem a helyzetet? (peniszmerettel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Van egy regi lany ismerosom, akinek tetszem... neha osszejarunk par ismerossel es ott szoktunk idonkent talalkozni.

A tarsasagban van egy srac, akinek eleg erdekes a stilusa, szeret mindenkinek beszologatni, neha tenyerbemaszoan bunko tud lenni es ennek a lanynak is szokott (szerinte) vicces szexualis utalasokat tenni, amiket a lany ugy probal leszerelni, hogy visszavag valamilyen peniszmeretes beszolassal, hogy peldaul ugysem lenne a fel fogara sem eleg a srac!


En meg nagyon nem vagyok elegedett az intim meretemmel, kicsinek tartom es termeszetesen emiatt nem merek kozeledni a lanyhoz...


Ezek szerint ennek a lanynak tenyleg ennyire fontos a meret? Hogy kene kezelnem ezt a helyzetet?

Neha az az erzesem, hogy mar sejti, hogy azert vagyok felenk es zarkozott, mert elegedetlen vagyok a meretemmel... de ha ilyen nyiltan viccelodik ezzel, akkor mi tortenne, ha osszejonnenk es megtudna, hogy nekem mekkora? Engem is kinevetne, vagy utana ezzel cikizne? Mit kene tennem? Mi a velemenyetek az egesz helyzetrol?


2011. szept. 12. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Told le a gatyádat és kérdezd meg tőle mi a véleménye róla.

Legjobb ha kezébe nyomsz egy űrlapot péniszméretes kérdésekkel.

2011. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

azért csinálja, mert a srác bunkó

ha nem csinálod ezt, nincs miért aggódnod

2011. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bakcsorider ***** válasza:
100%

Szerintem csak az a bunkó tagot akarja lekoptatni :D

Szóval semmi gáz :D

Am meg a méret nem minden :D

2011. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!


1. nem a méret a lényeg, hanem hogy tudd használni az ágyút


2. a nők sok mindent mondanak, amit maguk sem gondolnak úgy valójában: ez esetben, a fél fogamra se elég farok azt jelenti, hogy a kicsi pénisz sokkal jobb, csak tudja használni a srác


3. lerázza azt a barmot, aki beszólogat ezzel a szöveggel hárítja el, vagyis te jobb vagy annál a baromnál ezerszer


Hajrá és sok sikert a csajnál!! :)

2011. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
100%
Ezt én is szoktam visszavágni egyik haveromnak mikor azzal csesztet hogy kicsi vagyok (mert hát tényleg aprócska vagyok) mondom "ja, de én megnövök a te farkad meg már hiába nőne" :D de ez nem azt jelenti hogy tudom mekkora farka van, mert fogalmam sincs és nem is nézném le ha kicsi lenne neki... csak vicc mert ez kicsit sérti az önérzetét. Szerintem ha az a lány tényleg szeret téged akkor nem fog otthagyni egy kis méretbeli hátrány miatt, nyugodtan közeledj hozzá :)
2011. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha a pasik penisz meretet emlegetjuk, az azert van, mert tudjuk, hogy azzal lehet "utni", olyannak en nem mondom, akit kedvelek.

Nyugodtan kezdemenyezz, mert ezt o se gondolja komolyan.

2011. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

s akkor azt vegyem bóknak, amikor egy ány, aki sosem látta az intim méretemet azt mondja: "te egy jó nagy fa... vagy"

ez bók?:)

2011. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!