Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP ME szerintetek ez jo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP ME szerintetek ez jo?

Figyelt kérdés

Bár visszatudnám forditani az időt. De nem birom. Mikor meglátlak nyelni sem birok, mintha egy érzés folytogatna. Kikiáltanám a világnak mi nyomja lelkem, de nem tehetem hisz azzal elrontanék mindent. Igy halkan magamba folytom, gondolatom megtartom s ha eljön a nap talán megtudhatod. Minden nap csak rád gondolok, s még álmomban is rólad álmodok. Mikor nem látlak hiányzol nagyon, s mikor meglátlak arra gondolok mikor látlak újra. Sir a szivem hisz tudom sosem lehetek a tiéd de remélem mig élek találok egy hozzád hasonló embert. Elfáradtam s felnézek az égre, a csillagok a te neved súgják......


Ezt én irtam 15L Jo lett vagy gáz? :@


2011. szept. 13. 14:14
 1/10 Abidos ***** válasza:

ha reménytelenűl bele vagy zúgva vaalkibe. . . szép lett!

ha az a vlaki netán fiatalabb nálad is szerintem ne mutasd meg neki.

2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi hogy tetszik :)! Igenn bele vagyok zúgva egy pasiba.

Nem fiatalabb inkább idősebb mint én!

2011. szept. 13. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez gáz! 28/F
2011. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok. Mindenkinek megvan a saját véleménye!
2011. szept. 13. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :) Főleg az utolsó mondat!

és szerintem nyugodtan mutasd meg neki, vagy mond el, jelezz, vagy bármi... ki az akit ez nem hatna meg? Nem veszíthetsz semmit, max nyersz egy kis tapasztalatot.


17/f

2011. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! koszi :')
2011. szept. 13. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó, nekem nagyon tetszett :).


19/F

2011. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi fiuk nagyon rendesek vagytok!
2011. szept. 13. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Reménytelen szerelem:(
2011. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat az :'(
2011. szept. 13. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!