Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nehéz egy gyönyörű nő élete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nehéz egy gyönyörű nő élete?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa a kérdés, de elgondolkodtató.

Sokan irigykedve nézik a gyönyörű nőket, hogy milyen fantasztikus életük lehet, és bármit elérhetnek az életben a külsejükkel. De ugyanez a külső nem okoz ugyanakkor problémákat is? A sztereotípiák, a többi, kevésbé szép nő gyűlölete, a mindenféle férfiak állandó zaklatása, hogy csak egy külsőt látnak az illetőben, stb...


Nem nagy teher ez néha?


2011. szept. 13. 16:32
 1/8 napietus ***** válasza:
80%

nekem annyi gondom volt a külsőm miatt, hogy sokan azt hiszik, aki jól néz ki, az hűtlen is. az ilyeneket ejtettem és kész.


szóval szerintem nem hátrány. zaklatókat megtanulja az ember lerázni, beszólogatások meg nem annyira a szépségtől, inkább az öltözéktől függnek.

2011. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az öltözet, smink sokat számít. Ezektől lesz valaki kihívó akit zaklatnak majd állandóan. Ezek nélkül még ha gyönyörű is akkor sem lesz különb a többi nőnél. Lehet egy gyönyörű nő is olyan hogy alig vegyék észre... rajtuk múlik hogy akarnak élni.
2011. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kérdést személyes példa is ihlette, a kolléganőm: Soha nem láttam még olyan szép nőt, mint ő, és ő szeret is szépen öltözködni, noha nem sminkel(nincs is rá szüksége). Mégis körüldongják a mindenféle kétes alakok, és sokszor látom rajta, hogy nehezen viseli, már én is segítettem neki lerázni 1-2 kellemetlenkedőt, aki túl messzire ment.

Úgy van vele, hogy azért nem fog garbóban járni, mert egyesek nem tudnak viselkedni. Nincs igaza, és ő hívja ki maga ellen a sorsot, és inkább el kellene rejtenie a szépségét?

2011. szept. 13. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csúnyának lenni nehezebb...
2011. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

hát igen biztos nehéz.a barátnőm is mindig meséli hogy hát igen nem hagyják a csávók meg lerázhatatlanok meg nyomulnak meg hasonlóók.de szerintem még mindig jobb gyönyörű nőnek lenni mint rondának vagy átlagosnak..

nem tudom de szerintem egy szép nő inkább felvállalja a lerázhatatlan pasikat minthogy ronda legyen és senki se figyeljen fel rá?

vagy ezt csak én gondolom így egy átlagos nem szép lány:)

2011. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A külső csak 1 dolog,ha buta a csaj akkor tuti szenved h mennyi ember utálja stb
2011. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű elcsúfítani magad, amikor éppen teher a szépség, akárcsak butaságot színlelni, ha túl okos vagy a környezetednek. Fordítva sajnos nehezebb.
2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos szerintem igen, de ugyanígy van a pasikkal is. :S
2011. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!