Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megvan a havi vérzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan a havi vérzésem miért zsibbad a lábam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a Kérdésem annyi volna hogy mikor megvan a havi vérzésem akkor zsibbad a lábam,néha előtte is szokott. Voltam vele orvosnál de azt mondták hogy ilyennel még nem találkoztak és hogy mindenkinél másak a tünetek ilyenkor. Viszont én nem tudok mást aki ilyen helyzetbe lenne mint én.. Ha valakinek van ilyen tünete vagy ebbe a helyzetbe van az írjon.. Előre is köszi a válaszokat! 16/L
2011. szept. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom arra gondolsz-e amikor vkinek olyan menstruációs görcse van hogy kisugárzik a lábába a fájdalom. Nekem ez van, olvastam már róla hogy létezik ilyen "típusú" menstruációs görcs
2011. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Persze ha görcsöl a hasam akkor is zsibbad a lábam DE ha nem görcsöl a hasam,akkor is zsibbad a lábam,szóval ez nem a görcsölés miatt van..
2011. szept. 14. 16:22
 3/6 anonim válasza:
Én pont ilyen helyzetbe vagyok. :)) A hasam nem görcsöl, csak zsibbadnak a combjaim.. (: Ez ellen nemlehet semmit tenni.. :)
2011. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok az egyedüli :)
2011. szept. 14. 16:24
 5/6 anonim válasza:
Vas vitamint igyál a pezsgőtabletta is jó.Azért zsibbad a lábad mert havi vérzéskor sok vért és ásványokat vitaminokat dob ki magából a szervezet a mérgegtelenités során.Ekkor a vas is kiürül.Vigyázz arra hogy olyan vitamin készitmény igyál amiben a vas keverve van valami mással különben székrekedést okoz tehát havonta egy tabletta elég.
2011. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen alapból valóban vashiányos vagyok,de írt rá a doki gyógyszert,név szerint a Neo-Ferro-Folgammát és már szedem egy ideje,és a tünet még mindig jelen van..
2011. szept. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!