Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy szerelem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szerelem, ha nem tetszünk külsőre egymásnak?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérek!
2011. szept. 15. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem


Reklám

2011. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elképzelni.
2011. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
100%
most azon lehet vitázni, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás, de egyik a másikat magával hozza. tehát vagy azért szeretünk bele valakibe, mert nagyon tetszik, vagy azért tetszik meg nagyon, mert szerelmesek vagyunk belé.
2011. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni, de azért nem lehetetlen. Szerintem valamennyire mindenkinek fontos a külső, maximum nem úgy, hogy álmaid pasiját/nőjét várod, de legalább kicsit tetszen.

20L

2011. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző párkapcsolatom azért ért véget,mert a barátom nem vonzódott hozzám fizikailag.Interneten ismerkedtünk meg,én voltam számára az álomnő,és most is az lennék,ha máshogy néznék ki.Viszont 6 hónapig együtt voltunk,gondolom próbálta meglátni a külsőmben a szépet,de nem sikerült neki.:)Nem illettünk össze.Ennyit arról,hogy a külső nem számít.Ha nincs tűz,akkor nincs szerelem!
2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 15. 14:24
 7/9 szamóca.. ***** válasza:
100%
ha megszeretsz egy embert egy idő után szebbnek látod. de csak szebbnek, ha semmi nincs benne ami tetszik esélytelen szerintem. a külső kell a vonzalomhoz, ha pedig nincs vonzalom akkor tök jók lehetünk barátnak, de másnak nem.
2011. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előző barátomba nagyon szerelmes voltam, pedig egyáltalán nem tetszett külsőre. Én viszont tetszettem neki, de ez nem volt kölcsönös, abszolút nem felelt meg az én ideálomnak... de attól még szerettem őt, a belső tulajdonságai miatt. Bár én alapból olyan vagyok, akinek fontosabba belső, szóval szerintem ez (is) ember- és személyiségfüggő.
2011. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, de sztem nincs olyan hogy nem tetszik, és szerelmes vagy belé.
2011. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!