Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet felvilagosito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet felvilagosito konyvet kapni, vagy van online link is?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, tudom hogy mi-mi es felvilagosult vagyok ilyen teren. Csak a szuleimmel nem beszelek ilyenekrol meg a suliba se tanitsak:(

Csak kivancsisagbol atolvasnak eggyet, de linkelhettek is oldalakat. (Tudom mi a sex, csak kivancsi vagyok ra hogy milyen egy konyv vagy tananyag szerint:) )

Udw: xyz :P


2011. szept. 15. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de fognak tartani felvilágosító órát az iskolába nekem pl 7-be és 8-ba is tartottak ;)
2011. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyvekből nekem Dr. Veres Pál: Beszélnünnk kell róla! című könyve a favorit. Nem egy mai darab, de szerintem nagyon vicces egy régi újságban az orvos válaszol rovatba érkezett leveleket közli, és az arra adott válaszokat. De sajna ma már csak antikváriumban lehet kapni. Amúgy a google a barátod :P
2011. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, hogyha azt a kifejezést, amire kíváncsi vagy beírod a keresőbe, (balra a kategóriák alatt) és annyi választ olvashatsz, hogy el is fogsz pirulni.
2011. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy megkérdezet itt amit akarsz tudni.

Majd mi linkelünk képeket :D

2011. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!