Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek rövid hajjal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek rövid hajjal is tetszik egy lány? Pl nem ilyen nagyon rövid hanem állig érő

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orál közben nem fogja a haját igazgatni. :D
2011. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha jól áll neki nem zavar!
2011. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 valaki a tömegből ***** válasza:
Ja simán, szerintem semmi baj nincs azzal.
2011. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha az arca szép, és jól áll neki, akkor semmi baj sincs vele =)
2011. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
első, találkoztál olyan csajjal, aki orál közben nekiállt fésülködni?:D
2011. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az tök állat ha rövid haja van egy csajnak. Persze nem mindenkinek áll jó de ha valakinek jól áll akkor akár a rendesen rövid is tud nagyon jó lenni. Persze nem a 2 centi rövid hanem a 8-10 centis jól beállítva
2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pl: Emma Watson nagyon rövid hajjal IS bejön, de hosszú hajjal 1000x szebb.
2011. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi :) am . válltól 15 centis ahajam még kb és lassan nő, de azért akartam sztem hosszú hajat h a srácoknak jobban bejöjjek. max megnéznek de semmi egyéb. még nem is volt barátom én (15L).

és azért szeretnék rövid hajat mert már úgy leszarom h a srácok javának a hosszú hajúak jönnek be meg a környezetemben mindenki azt mondja h megöl ha levágatom a hajam, meg le ne vágjam és ez így még izgalmasabb .. :DD

2011. szept. 16. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Természetesen sokan szépek rövid hajjal is, de majdnem minden lány szebb hosszú hajjal.
2011. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

hát elárulom, hogy nálam van határ!


Mégpedig amit mondasz, Minimum Vállig érjen!

2011. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!