Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálna a srác, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálna a srác, ha így szólítom le?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, és majdnem minden nap látoma suliban(gimiben), de még sosem beszéltünk. Nekem nagyon tetszik, és úgy gondoltam holnap (mivel nincs tanítás, egész suli kinn lesz az udvaron és vetélkedők lesznek- így ő is) leszólítanám. Mit gondoltok, hogy fog reagálni, ha így szólítom le?->

Bnőmmel vitatkozunk vmin (pl. hogy milyen színű a karkötője, mert sztem lila, szerinte rózsaszín), és odalépek hozzá, aztán megkérdezem, h szerinte milyen szín. Pár perccel később visszamegyek hozzá, és megkérdezem pl. hogy nem tudja-e, mikor kezdődik a pin-pong verseny. Ismét pár perccel később megint odamegyek hozzá, és megkérdezem, hogy hívják. Nagyon hülyén hangzik?

16/L


2009. ápr. 23. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én már az első kérdésed után nem engednélek vissza, ha volt annyi bátorságod hogy odagyere hozzám. :P hasonló indokkal szólítottam le én is anno egy lányt, és nem vette zokon. :)) Szerintem sok sikert. :D
2009. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi a frásznak bonyolítod? Egyszerűen menj oda dumálni, ha látod, hogy nem akar beszélni már le is vágtad, hogy nem jössz be neki és rövidre vághatod a dolgot.
2009. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
KÖszi!
2009. ápr. 23. 18:06
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jó:D
2009. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért kell bonyolítani, mert milyen lennemár, ha csak úgy odamegyek egy ilyen kérdéssel és aztán elkezdek vele csak úgy dumálni?:D
2009. ápr. 23. 18:07
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Rossz dolog ha stratégiát készítesz előre...100% hogy nem úgy fog elsülni, légy spontán az jobb
2009. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó, de azért nem árt előre eltervezni, ha nem jönne össze elsőre a beszélgetés.(: Ha meg látom, hogy bunkó vagy nem jövök be neki, akkor lelépek már az első kérdés után.
2009. ápr. 23. 18:09
 8/17 anonim ***** válasza:

Jól mondták előttem inkább legyél spontán. :) Többet érsz el vele.

De a karkötős kérdést nagyon hülyeségnek tartom a másik még ok. Amúgy te kérdeztél a napokban hasonlót? Ott is harmadszorra akartad megkérdezni a nevét, csak azért. :D

2009. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
A karkötős nagyon gyerekes, azt inkább hagyd! A pin-pong versenyes az már jó! De maradj is ott, ne mászkálj mint egy hülye!
2009. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha nálam csinálná ezt egy lány kajak azt hinném, hogy gyp-s.. szerintem ezt ne csináld, mert elkönyvel hülyének
2009. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!