Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, azt észre szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azt észre szoktátok venni, ha a melleiteket nézik? Ha igen, reagáltok rá valahogyan, vagy úgy tesztek, mintha észre sem vennétek?

Figyelt kérdés

Ha ilyenkor visszanéztek arra, aki bámul, az hatásos szokott lenni? (Tehát utána észreveszi magát az illető?)

Kérlek, írjatok kort is! Köszönöm!


2011. szept. 16. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:53


Az egyik előző vagyok...

Szerintem senki nem akad ki azon ha megnézik. Engem 90%-ban nagyon meg szoktak bámulni, pedig egyáltalán nem öltözöm k.urvásan és ízléstelenül. Egyszerűen csak kiemelem azt, ami jól néz ki rajtam, és a melleim is ilyenek.

Nekem jó érzés, hogyha elismerő pillantásokkal találkozom, viszont van egy határ. Aki bámul és csorgatja a nyálát, az zavar. Főleg ha az illető egy vén kujon. Ilyenkor inkább elfordulok vagy takarom. De ha egy pasi elmegy mellettem az utcán vagy kinéz a kocsiból és pár másodpercig odapillant, azzal az égvilágon semmi gondom nincs.


22/L

2011. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
kiemelni a melleid nem qrvás. Aha értem.
2011. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért, a magasnyakú streccses póló az qrvás? Mert az is kiemeli a melleket... Szerintem az előző hozzászóló lány valami hasonlóra gondolt.
2011. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, kedves utolsó előtti? Szerinted ha valakinek jó mellei vannak, és úgy öltözködik hogy azokat hangsúlyozza, az már k.urvás? Pont hogy mindig azt kell előtérbe helyezni, ami jól néz ki. Ez pedig nem feltétlenül jelent egyet azzal, hogy kipakolom a kirakatba.

Sőt, ahogy az előző válaszoló is írta, egy sztreccses ruha is kiemeli a melleket, nem kell ahhoz mély kivágás. De úgy látszik nálad a mellek látványa azt vonja maga után, hogy k.urvának nézed az illetőt.

2011. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha megnézik a mellem, még az sem, ha kifejezetten bámulják. Mosolygok rajta és kész. :)
2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rékcsi ***** válasza:
Engem nem zavar ha nézik, mert én is megnézem a jó pasikat. Ráadásul miért ne nézhetnék, elől van jól látható helyen. :D
2013. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindig észre veszem de nem reagálok semmig. Inkább bíztató:)
2017. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!