Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki ilyen zenéket szeret?

Figyelt kérdés
Ahány lánnyal eddig beszéltem, egyik sem ismerte például a Radiohead-et. Van itt olyan lány, aki szereti? :) Milyen zenéket szerettek még?
2011. szept. 17. 11:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

13:47

"Én a metált tehnónak? te aztán eléggé láma lehetsze ember."


Ne tagadd már le azt amit az előbb írtál. Ha nincs memóriád, akkor újraidézlek téged:

"14:30 ... technót hallgatsz?"


"Ha linkeltél is valamit akkor sem tudom hogy te voltál mert még a nevedet sem mered vállalni..."


Ennyire ostoba ne legyél már. :) Pontosan leírtam, hogy ki vagyok és hanyadik oldalra írtam (a linket is). A másik, meg hogy ez anonim oldal ha eddig nem tudtad volna. Te bajod, ha te kirakod a neved.

2011. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Solarian ***** válasza:
Hülyékkel nem állok le vitatkozni sajnálom. Hozzád nemtom ki szólt, szóval nyugodtan befoghatnád végre. Te kezdted itt a kötözködést.
2011. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

18:57


Hiába fáj neked az igazság, bebizonyítottad, hogy gondolkodás nélkül írod a marhaságaidat. Saját magadnak mondasz ellent, valótlan dolgokat írsz, stb. Nem jó ötlet, hogy hülyeként okoskodsz, mert úgy csak nevetségessé válsz. :)

2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Solarian ***** válasza:

Hogyne. Én vagyok a hülye, elnézést kérek... -.-

Te itt az igazság bírája vagy. Szerintem mennyél vissza legózni.

2011. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

21:45

Még mindig itt siránkozol? Nem vagy te már így is éppen eléggé szánalmas? :)

2011. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Solarian ***** válasza:
Mondod pont te. Mostmár azt írsz amit akarsz, cseszek rá. Viszlát, remélem segítettem.
2011. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Jó késön,de én vok a 14.33-as.

Anyumnak megmutattam a számot:

Én:Tetszik?

Ő:Aha

Én:Komolyan?

Ő:Nem,nem tetszik xD


Apumnak nem mutatom meg mert akkor ő még kérne 1000x h halgassuk meg ezt,nekem meg nincs kedvem keresgélni :D

2011. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!