Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác? Megbantottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác? Megbantottam?

Figyelt kérdés

szoval van egy fiu,akirol tudom,h tetszek neki,mert mondtak(nem felvagas,meg hasonlok) ...es haat nekem is tetszik,nagyon helyes. de semmi komoly...meg tavaly voltam oda erte nagyon,de akkor eszre sem vett.... de tegnap ramirt fb-n es kerdezgetett rolam... probaltam igy kedvesen visszavalaszolgatni,meg minden,csak egy ,h rossz kedvem volt nagyon es nem tudtam olyan kedves lenni es semmi lelkesedest nem lehetett eszrevenni az irasombol:D

es vegul ugy bucsuzott el,mintha picit megbantottam volna,pedig semmi rosszat nem irtam...

most buntudatom van...

nem vagyok bele szerelmes-bar hogy is lehetnek ha ritkan latom...


2011. szept. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

dehogy bántottad meg. és ha megbántottad akkor mi van? majd a mai fb beszélgetésen elmondod neki h tegnap szar kedved volt


22/f

2011. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

remelem tenyleg nem bantottam meg...

ma szerintem mar nemfogunk irni,nem az a futok a lany utan fajta:/

2011. szept. 17. 21:00
 3/6 anonim válasza:
megfog halni miattad miért tetted ő szeretett téged most szarul halik meg egy bírka nyúzó üzemben megérte?
2011. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bazz,minden ilyesmi kérdésen gondolkodom hogy vajon én vagyok-e ...:P
2011. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk érzékenyebbek, mint az a lányok gondolják. Szerintem simán lehet, hogy valamit félreértett és megsértődött vagy rosszul esett neki


F/18

2011. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!