Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek milyen puncitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen Nincs kérdése:

Csajok! Nektek milyen puncitok van? -felmérés

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 19. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Pont ugyanez járt a fejemben, mikor nézegettem a válaszokat... :D

Persze, minden lány ezt képzeli el magának, mint a pasik a 30 centis farkat... Azért gondoljatok bele, hová jutott ez a világ, ha még az is elvárás, hogy olyan puncid legyen, mint egy 6 évesnek???

2011. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 napietus ***** válasza:

az nem jutott eszetekbe, hogy ez azért van, mert ez a leggyakoribb típus? semmi köze az elvárásokhoz, olyan, amilyen. ott a tükör, megmutatja.


lábméretben is pl. a 38-39 a leggyakoribb női méret, ha arról szólt volna a felmérés, ez jött volna ki. nem azért, mert "beképzelem" hanem mert akkora és kész (ez mondjuk elég baj nekem, soha nem tudok leárazáson cipőt venni :S)


29/n

2011. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Valószínű, aki megilletődik azon, hogy hogy is mondjam, szinte mindenkinek baba puncija van, (Basszus elhalok a hülye elnevezéseitektől. Különben a saláta punci elnevezéssel is itt találkoztam legelőször.) na szóval, aki megvan rökönyödve ezen, hát barátom az egy pinát fogott egész életében, de azt is véletlenül, de még attól is megijedt :D és azóta nem mer nőkkel kezdeni. :D Szánalmasak az ilyen kis "félfa.szú" h.ülyegyerekek.


Az meg a másik, válaszolva az előttem előtti írónak, hogy azért itt is kiütközik a nők és férfiak gondolkodási különbsége. Lehet, hogy Te ott állsz a tükör előtt méred magad és varászigéket mormolsz, hátha nagyobb lesz a farkad.XD De nálam, sőt állítom az összes barátnőmnél sem,( de akár mondhatom az egész női nem nevében) sosem fordult elő, hogy a tükör előtt azon gondolkodjak, hogy más puncit szeretnék, ( életemben nem fordult még meg a fejemben basszus kész vagyok ettől a témától XD)MI NEM AKARUNK MÁST, nekünk így tökéletes, ahogy van!!! NEKTEK VAN BAJOTOK, hogy állandóan ezt akarjátok, csak nem kaphatjátok meg XD

2011. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
15 vagy 8asra hasonlít az enyém.. :/ 18/L
2012. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

23-as hozzászólónak:


Botorság minden nő nevében beszélned. Nekem a gyengém a nagy kisajak, imádom, ha minél nagyobb, és két, baromi denevérszárnyas pi.na gazdájára is emlékszem, hogy szégyellték, meg panaszkodtak, és volt, amelyik el volt tökélve, hogy pénzt gyűjt plasztikai műtétre, és vágat belőle. Gondolom, hiába mondtam neki, hogy ne tegye azzal a kinccsel, ami a lába közt van.


37F

2012. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!