Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez, vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, vagy csak azért van mert fiatalok vagyunk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú. Bejövünk egymásnak, ez tuti, egyik nao suliban megcsókolt. Azóta elvileg járunk, (még nincs két hete), de csók csak az az egy volt. Kézfogás megvan, szájra puszi talákozásnál alap, de azóta nem csókol meg. Ez normális??? én 13/l, ő 16/f
2011. szept. 20. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na hagyj minket békén a hülyeségeiddel...

Ez már eléggé komolyan gagyi kategória.

2011. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális persze! A fiú kissé félénk ennyi. Bátorítsad, esetleg te is kezdeményezhetnél!
2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
neked még nagyon nem kéne pasiznod,nem is értem a 16 éves fiú mit eszik egy kislányon,ne akarj már a szájra puszinál és a kézfogásnál többet,csók simogatás lehet már 3 év múlva de a szex még 4-5 év múlva is ráér,komolyan hova sietsz?
2011. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félreértettél!!! Én nem akarok többet....nekem elég ennyi, csak nemtudom h másoknál hogy szokás...ha már egy csók volt...több nincs?? engem csak ez lepett meg....
2011. szept. 20. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj normális dolog,tényleg félreértettem,bocs,csak tudod minden második kérdés az hogy 13 éves már többet akar ezeknél
2011. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áááá a fiú sem olyan és én sem....legalább 17 éves koromig várni szeretnék, még a pettingel is. Ő az első barátom, és semmi komolyat nem szeretnénk..csak annyit amennyi ilyen idősöknél belefér..max csók!!!!
2011. szept. 20. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálatok normális, sőt sok is. ( Ha lányom lesz 1x, ki se fogom engedni a szobából 18 éves koráig)


Idősebbeknél nem. Csók után csókkal köszönök, kivéve a szülei előtt.

2011. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!