Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem annak a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem annak a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, és egy ideje gondolkozom rajta, hogy tetszem e neki mert:

Először azt vettem észre, hogy csak úgy viccből elakart találni a köpőcsővel és odanéztem, ő meg rám mosolygott. Ez talán figyelemfelkeltés volt?

Aztán többször látom, hogy néz engem, volt amikor én is ránéztem, akkor gyorsan elkapta a pillantását. Lehet, hogy véletlen volt, nem tudom!?

Ma előttem ült énekórán, többször hátrafordult hozzám és a barátnőmhör ilyeneket kérdezett, hogy milyen óráink lesznek még ma, amit szerintem pontosan tudott, mert már csak két óránk volt hátra. Amikor kérdezte ezeket, szinte végig engem nézett, kicsit mintha csillogott volna a szeme.

Viszont valamikor meg úgy viselkedik, mintha nem is lennék ott ezért nem értem, mi van? Tetszem neki?


2011. szept. 20. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de még 5.-es ésszel még ne dugjatok. Amúgy húzd meg a haját ;)
2011. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a haját XD inkább a ...-ját XD Derítsd ki, kérdezz rá, mi honnan tudjuk???
2011. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!