Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek ciki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szerintetek ciki ha egy lány szőrös odalent?

Figyelt kérdés

És voltatok már olyannal akinek volt egy kis szaga odalent?

normális válaszokat várok!


2011. szept. 21. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

A szőr egyáltalán nem gáz. Soha nem zavart.

A szag viszont nagyon...

2011. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem tisztálkodás miatt van szag, hanem valószínű betegségből adódó (PCOS) hát ez igen furcsán hangzik, de "édeskés illat"

Voltatok már ilyen lánnyal?

2011. szept. 22. 16:10
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én azt nagyon izgatónak tartom, ha jó szörös a punci. F.
2011. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem ciki! Nekem az tetszik ha jó szőrös, minnél szőrösebb annál jobb! És az is tetszik nagyon, ha érezni lehet rendesen a punci illatot és ha rendesen érezni lehet rajta a pisit is! Ha jó erős a punci illata!
2011. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó válaszolónak annyit írnék, hogy ez undorító hozzáteszem én nő vagyok nem férfi.Hát az nem nő aki hatalmas szőrrel, büdösen, pisi szaggal fekszik le valakivel.Egy nő legyen mindig tiszta friss ápolt igényes.Kortól, körülményektől függetlenül.Nem csak a partnere miatt hanem szerintem ez saját ön konfort szempontjából is lényeges.
2011. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Imre777 ***** válasza:
70%

Na jó, legyen ápolt!

De mi van, ha nem az! (?)

Ha van, akinek úgy is jó?

Az a legnagyobb baromság, hogy ilyennek, meg olyannak kell lenni!

Jó, ha ápolt, ha nem büdös, de például vagyunk, akik a szőrös p.inát szeretjük, vagyunk, akik szeretjük a test, a bőr illatát és undorodunk az illatosító szerek szagától a bőrön.

Volt nekem is a barátnőm egyszer h.úgy szagú volt, nem volt kellemes, de szerettem és nem azzal törődtem!

(Nekem az undorító, amikor egy lány/nő ,,ok.ádékot" csinál magából! Ha gyantázza, borotválja még a talpát is, vakolja, festi magát...)

2016. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
<3
nov. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!