Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy idősebb férfi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy idősebb férfi, és talán én is neki de fogalmam sincs, hogy hogy csalogassam ki a "medvét a barlangjából"?

Figyelt kérdés
Egy a 20-as éveinek végét járó nő vagyok családdal. Ez év telén megismerkedtem egy nálam 20 évvel idősebb férfival aki nagyon megtetszett nekem, a nyáron több alkalommal is találkoztam vele és a testvére szerint is tetszem neki. A jelek amiket én "fogok" tőle is erre utalnak, de valahogy annyira szeretném kideríteni, hogy valójában hogy is "áll" velem?
2011. szept. 22. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Atyaég. Ne már, hogy lassan 30 vagy és nem tudod, hogyan lehet kacérkodni egy pasival!!! Ezt most komolyan kérdezed?? Egy kacsintás, egy mosoly, egy "véletlen" érintés, egy pár nagyon kedves szó. Ha ezeket nem veszi fel és nem reagál, akkor annyi.
2011. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Atyaég! Családod van, és más férfira fáj a fogad annyira, hogy meg is dugatnád magad, mindent képes lennél eldobni 20 perc gyönyörért? Gusztustalan vagy, és te is első válaszoló, hogy még buzdítod is arra, hogy a családjához legyen hűtlen!


24L

2011. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!