Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bámulták már meg a melleidet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bámulták már meg a melleidet úgy, hogy egyáltalán nem is pakoltad ki őket (tehát ruhán át)? Téged az ilyen mennyire szokott zavarni?

Figyelt kérdés
Ti ilyenkor mit csináltok? Úgy tesztek, mintha nem vennétek észre, vagy reagáltok rá valahogyan? Kort is kérek! Köszönöm.
2011. szept. 23. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

VOLT! Elég durván, és csaj volt.

Elfordulok vagy keresztbe fonom magam előtt a kezem.

2011. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kicsit fiatalnak tekintesz engem, hogy válaszoljak erre a kérdésre, 13 éves vagyok, nagy melleim vannak, nem 13 évesnek nézek ki, hanem inkább 16-nak. (nem egy ember kevert össze egy 16 évessel), és igen, történt már velem ilyen. :) Villamoson, jöttem haza és kb 15-16 éves fiú mereven nézett a mellkasomra, de én úgy tettem, mintha nem is vettem volna észre. 13/l
2011. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már ilyen én eltakartam..de a bnőmnek is leste az a srác ő pedig levágott neki akkora pofont hogy csak ugy csattogottxD
2011. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy melleim vannak, nem is szeretem "kipakolni" őket,

ha valaki elkezdi bámulni, vagy a "melleimhez beszél", én is el kezdem bámulni a gatyáját a nemi szerve magasságában.

Vagy mosolyogva megjegyzem. Ha idegen, akkor meg nem érdekel.

2011. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már, pedig nekem nincsenek nagy melleim. Én nem foglalkoztam vele.
2011. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megfogtam a melleimet, a nézegető meg mosolyogva elment.Sima csicsa mentes fekete felsőben voltam,csak a vállánál volt meg húzva az anyag.Azóta se bámulta, pedig ugyanott dolgozunk és sokszor összefutunk.

21L

2011. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy jó melled van?


Amúgy elárulom: a nők pontosan azért növesztik ezeket, hogy a férfiak ellenállhatatlannak találják. Semmi más szükség nincs rá ugyanis, sem a tápanyag tartalékolásban, sem a szoptatásban (a szoptatást kifejezetten zavarja a nagy mell).

2011. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 LadyLee ***** válasza:
100%

Fogd fel bóknak, én is azt szoktam. :)


Vagy, talán még jobb, ha a férfi nem egyszerűségének ékes bizonyítékaként éled meg. Engem ez a gondolat valahogy mindig mosolyra fakaszt.


Ha épp egy beszélgető partnerem csinálja, akkor néha váratlanul rákérdezek, hogy milyen színű a szemem.

2011. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

A szoptatsát zavarja a nagy mell?

Tárolja a tejet, ha nincs mell, nincs tej!

Gondolkozz már!

2011. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

eperturmix válasza:


nekem is volt már ilyen én eltakartam..de a bnőmnek is leste az a srác ő pedig levágott neki akkora pofont hogy csak ugy csattogottxD


LOL :D

2011. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!