Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak jobban számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak jobban számít a belső? Valóban?

Figyelt kérdés

(+férfiak-az önérzetesek kedvéért:)

Nagyban bizonygatják itt, h nekünk, nőknek fontosabb a külső, de fordítva nem így van. (Tudom, az általánosítás necces, de nem itt fogjuk megváltani a világot közös erővel...legalábbis nem most:)

Szóval várom azon maszkulin elv- és polgártársak életjelét, akik úgy estek szerelembe, hogy először a kedves lelkét szerették meg. Mert mondjuk pl. első körben kinézetre nem nyűgözött le a leányzó, megismerkedés után pedig annál inkább.

Tehát bizonyíték kell, nem ígéret, urak! :P


2011. szept. 24. 00:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Férfiaknak jobban számít a külső
2011. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is hallottam ilyenről! Örülnék egy ilyen "belsőleg" megfogó nőszemélynek, mert én is csak belül vagyok gyönyörű.
2011. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x randiztam egy számomra elsőre unszimpatikus lánnyal, de jó fejnek tűnt, így belevágtam... Első randi eléggé kellemes csalódás volt ugyanis ennyire jól még nem voltam el lánnyal mint akkor... Az elején nem jött be a csajszi, de végülis összejöttünk és utána napról napra egyre jobban tetszett, és a végén nem is láttam a már "csúnyának". Fél évet jártunk, gondoltam így utólag odaírom :D
2011. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a külső önmagában alapból nem ér sokat, hiszen tudok én nekekd olyan buta, rib@ncokat mondani, akikkel én szóba sem álltam soha, mert nem is bírnék egy ilyen lányt elviselni sem.


De hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem a külső az, ami általában megfog először egy lányban.

2011. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon igen.

Rövidtávon, vagy amikor még csak ismerkedtek, fontosabb a külső.

2011. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 greeen ***** válasza:
100%
ilyen eleve nem létezik amit a kérdező ír,hogy idézem "először a kedves lelkét szerették meg.".Maximum vak férfiaknál.Gondolkodjunk logikusan előbb látunk meg valakit mint megismerjük a lelkét ,személyiségét.Az mindenképpen csak második lehet.És azt nem annak hívjuk hogy utána a külsejét szeretjük és tetszik,hanem azt figyelembe véve a külső nem annyira dominál,és úgy is szeretjük stb...
2011. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Walk With Me ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nem megy úgy a szerelem, hogy nem tetszik eleinte a leányzó. Volt pár lány ismerősöm, akikkel beszélgettünk, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, megszerettük egymást (szeretet, nem szerelem), aztán Ők később szerelemmel is szerettek. Nekem egyszerűen nem ment, mert a szerelemhez szerintem szükséges a szexuális vonzalom, amit egy csúnya lány nem tud kelteni bennem. Eléggé bűntudatom van emiatt, de nem tudok mit kezdeni vele. A belső is nagyon fontos természetesen, ne higyjétek, hogy csak valami mutogatni való plázacica kell, mert nem így van (amúgy sem az ilyen loty0'k az eseteim).

Amúgy a pontos kérdésre válaszolva, igen, a belső jobban számít, de ez nem jelenti, hogy a külső elhanyagolható lenne a belső miatt.

2011. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Örülök, h értelmes kommentek érkeztek.


zöööld válaszolónak: sztem lehet fordítva is. Igen, először meglátjuk a másikat, semmi kétség. Viszont ott vannak a barátságból alakult szerelmek is. No, de ok, nem vitatkozom. :)


Nagyapámnak: akkor tessék lehetőséget adni, h megfogjanak a (bicikli)belsővel :D. De tényleg. :) A köv. válaszoló már bizonyította is, h néha érdemes túltenni magát az embernek az 1. nem pozitív benyomáson.


Sétálj Velem! Ne legyen bűntudatod! (Nagyon rendes vagy, h az van. Nem hiába estek beléd biztosan. :) Így vagytok kódolva genetikailag, nem tehettek róla. Nektek kell a fizikai vonzalom (is). Nem mondom, h a nőknek nem, nem leszek álszent. Azonban ahogy láthatjuk is, túl nagy hangsúly van fektetve a látszatra mindkét nem táborában, úgyh nincs mit egymás szemére vetnünk. Az igazi értékek meg elértéktelenednek.

Meg kellene találni az arany középutat! :)

2011. szept. 24. 01:09
 9/36 anonim ***** válasza:
greent igazolnám: ilyen nincs hogy "először a kedves lelkét szerették meg". 1. a külső, de fontos a belső. =/
2011. szept. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Jól vagyon, igazolás elfogadva.

Látom, a dokitól hoztad, és nem hamisítottad. :D

2011. szept. 24. 01:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!