Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány aki tetszik, de ő 3 évvel fiatalabb nálam. Én 20 vagyok, ő pedig 17 és fél. Kicsit zavar a korkülömbség. Ha 19 lenne és én 22 úgy azt mondanám, hogy ok, de így? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Akkor várj két évet és ok. lesz.
2011. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem ennyi idősek voltunk mikor összejöttünk a párommal..
2011. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem sok a 3 év, főleg, hogy:

-te még 20 évesen is a féléveket számolod(erről, úgy általános végén leszoknak a fiatalok)

- a korkülöNbséget m-mel írod!

Szerintem egy szinten lehettek!

2011. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha 17, akkor mitől fél? :-DD


Szerintem csak aggódj nyugodtan, majd elmúlik. Ha jól látom, 2 év múlva már nem zavarna a korkülönbség. Akkor képzeld, hogy 2 évvel idősebbek vagytok.


Szóval ne parázz, nem sok a 3 év, nyugodtan legyetek szerelmesek, ha úgy alakul.


Pedro

2011. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt még azért számít, mert egy 17 éves lány még általában nem anyira felszabadult, mint egy 20 éves fiú.

Ismerkedhetsz vele, de csak óvatosan.

És közben azért tanulj meg rendesen magyarul.

2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hülye vagy én így 18 évesen simán elfogadnék 12 évest is 24 évest is, csak 14 alatt ugye törvénytelen szal az kilőve...


Egy szutykos 3 év miatt ne kezdj már agyalni úristen:D

2011. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 év simán belefér ha a csaj a fiatalabb szerintem :D
2012. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!