Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy viselkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viselkedjen egy lány buliban? Mi jön be nektek?

Figyelt kérdés

2. kérdés: és mi a véleményetek arról ha megszólít?:)vagy ha gondoljátok hogy bejöttök a lánynak, mi tetszik nektek, mit csináljon?(itt ilyenekre gondolok: táncoljon veled, megszólítson(hogyan) stb....)


mindkettőre válaszoljatok.:)


2011. szept. 24. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szólítson meg, másszon rám, tökmindegy. Csak táncolni ne akarjon, mert az nekem nagyon nem pálya :P
2011. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha rádmászik, csókolgat az bejön?:D
2011. szept. 24. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a rámászós lányokat. Ha dugni akar, és tényleg csak buli az egész, oké, táncoljunk, smároljunk, nekem mindegy, de utána másnap ne is keressen telón, hogy mi van.:) Ha meg bejövünk egymásnak, és komolyan gondolja, akkor nem kell elsietni, sőt, akkor jobb, ha titokzatos, de azért lehessen vele eldumálni, esetleg táncolni. De ez is, ahogy még sok minden más, helyzetfüggő:)
2011. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha rádmászik, csókolgat az bejön?:D"


Be hát. Mondjuk csak ha tetszik, ha nem és megpróbálom lepattintani de továbbra is nyomul az mondjuk elég gáz. De persze ha eleget iszok akkor minden csaj tetszik :D

2011. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

énsem úgy gondoltam hogy nakyába esek éscsak csókolgatom közbemeg lehet már fulladozik :D

csak ügyesen....:)) amúgy köszi a válaszokat:D

2011. szept. 24. 14:16
 6/8 A kérdező kommentje:
nyakába*
2011. szept. 24. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem a leszolitas okesde ha egybol rammasznal tuti csak egy ejszakasnak neznelek de ha csak dumalnank es meglatjuk mi lessz alapon jonnel akkor barmi lehet!
2011. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az bejön ha egy lány beráncigál a mosdóba és keményen megerőszakol :D
2011. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!