Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen gyakran borotvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gyakran borotváljátok ott lent? Nálam az a baj, hogy másnapra már enyhén borostás vagyok. Tipp?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 17:25
 1/9 DrBadru ***** válasza:
Mindenki borostás másnapra, aki borotválja, én is! És akkor mi van? Annyi még bőőven belefér :)) 23L
2011. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én heti 1-2x szoktam, sajnos a legtöbbször másnapra már én is borostás leszek, meg van, hogy ki is pattogok tőle:S
2011. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lézerezni nem lehetne? csak kérdem.. én azt csinálnám nem kínlódnék minden nap ha megtehetném amit meglehet.
2011. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borostás másnap.

Csak szex előtt borotválom, de nem mindig egyébként minek. A nőgyógyászok szerint egészségtelen, fertőzéseket lehet kapni, stb, mert védelmi funkciója van. Gondolom most kiröhögtök.

Én viszont sokszor azon nevetek, mit meg nem tesznek a lányok a pasikért. Mindig készenlétbe állnak...

Bocsánat de ezeket muszáj volt leírnom nektek, mert nem értem nőtársaim viselkedését. Időnként jól is esik megszabadulni tőle, de amilyen rendszeresen egyesek csinálják már az "oviban"... Nekem nem tetszik.

2011. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én hetente, de a pasim szereti ha kicsit borostás, a csupasz olyan gyerekes :D de azért hetente le szoktam nyesni :D

22/l

2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%
Nekem egyáltalán nem pattog ki! És másnapra nem is szokott "borostás" lenni, és azért nem pattog ki mert mindig új borotvát használok lehet h kicsit pazarlásnak hangzik de ez van! Jah és ezt fürdés közbecsinálom és utána hintőporral kicsit bekenem... :$ ennyih xD
2011. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, azt hittem csak nekem nő ilyen gyorsan :)
2011. szept. 24. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
wiky97 ,ha mindig tellik új borotvára,akkor lézerre hogy nem?:D
2011. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne borotváld. Vágd le ollóval pár cm-esre.

Én kiszaladnék a világból, ha borostásan nekemesnél.

2011. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!