Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon minden lány meg van róla győződve, hogy ő nem partyrib@nc? Mások is tudják ezt vagy csak ti gondoljátok magatokról?

Figyelt kérdés
25/L
2011. szept. 25. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem járok bulikba nem iszok soha nem fekszek le, smárolok és flörtölök idegenekkel... miért lennék akkor az?:D
2011. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem, itt csak a tizenéves paryrib.ancok vannak felháborodva, ha közli velük valaki az őszinte véleményét.
2011. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca.. ***** válasza:
73%
én nem:D csak más elképzeléseim vannak a fogalmakról mint itt a nép többségének:D
2011. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azt "bírom", amikor a szomszéd lány (14 éves) olyanokat lájkol facebook-on, hogy ilyen hülyék a ribancok meg olyan hülyék, és közben 14(!!!) évesen úgy néz ki, mint egy rossz k*va. 2 hetente új barátja van és a pedomacin is lehet gyönyörködni benne.
2011. szept. 25. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

nem cigizek, nem drogozok.

néha megyek csak el bulikba, akkor ritkán iszom 1 light-os valamit.

nem volt még barátom.

nem csókolózom és fekszem össze idegenekkel.

akkor?


15L

2011. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

ez a jó válasz.



A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29

2011. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Iszok, cigizek, minimum havonta egyszer járok koncertekre, kocsmákba(bulikba nem igazán), ha van valaki aki bejön és nyomul rám, akkor smárolok vele, még akkor is, ha soha az életbe nem láttam addig, és nem is fogom látni már az életbe többé. Jól érzem maga, és ilyen helyzetekben a fiúk is szokták tudni, hogy csak egy kis szórakozás és, hogy ebből semmi komoly nem lesz. Nem öltözködöm ribancosan, nem sminkelek ribancosan, olyan fiúkkal akiken látom, hogy komolyan érdeklem őket nem játszadozom feleslegesen. Party ribanc lennék? Tőlem.. Én nem tartom magam annak, de ha valaki annak tart engem az sem zavar különösebben. 15l
2011. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!