Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy udvarolgat nekem egy 30 éves férfi. Nekem nagyon tetszik, de olyan megérzesem van, hogy ő csak 1-2 hónapos kapcsolatot keres, nem komolyat. Engem viszont nem érdekelnek az ilyen kapcsolatok, én komoly kapcsolatot szeretnék.
2011. szept. 25. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem akar tőled semmi komolyat csak szex.
2011. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szívesen élvezné veled az "életet"!



(magyarul csak arra kellenél neki, hogy megdughason)


17/F

2011. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

14:49!

Bocs, de ezt te honnan állapítottad meg, mikor semmi konkrét dolgot nem írtam? Amúgy meg nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy mit tennétek a helyemben.

2011. szept. 25. 14:53
 4/20 anonim ***** válasza:
12 év kor különbség! Hidd el nem akar komolyat...
2011. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a ferfi egyedulallo? Amugy en a helyedben nem bonyolodnek bele,ebbe a kapcsolatba,mert soha sem tudni ,hogy tenyleg mit akar toled. Mennyire ismered? Tobb infot,ha adsz jobban lehet valaszolni. 18/L
2011. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rengeteg ismerősöm van, akik között 9-14 év van, és boldog párkapcsolatban élnek. Nem ismeri senki őt, szóval légyszives a kérdésemre válaszoljatok! Légyszives!
2011. szept. 25. 14:58
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyien igy valaszolnak,neked es mindenki majdnem hasonlokeppen gondolja,akkor valoszinu ,hogy megkaptad a kerdesedre a valaszt. Ne kezdjel vele.
2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagy a véleményekre, de ha olyat írunk, ami nem tetszik akkor mi vagyunk a hülyék. Értem.

Szerintem meg te vagy egy naiv kis buta liba, aki nem látja a fától az erdőt. Szerinted mit akarna tőled egy 30éves férfi? Gondolkodjál már! Csak szexre kellesz, semmi másra...

2011. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen! Egyedülálló! Ebben a faluban lakik, ahol én, csak eddig valahogy elkerültük egymást. Most pár hónapja kezdtünk el beszélgetni, nagyon jól kijövünk egymással, úgymond rokon lelkek vagyunk. Van egy közös ismerősünk, akin keresztül ismerkedtünk össze. Elöször meghívott egy üdítőre, majd egy bulin bókolgatott, viccelődött velem, illetve mellém ült és átkarolt.
2011. szept. 25. 15:06
 10/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kértem volna ki a köz véleményét!

Ismerkedj,tedd amit jónak látsz.Tapasztalatot csak igy szerezhetsz az életben.

Ha most itt valaki azt irja hagyd a fenébe,és te otthagyod,akkor azon fogsz rágódni,hogy mi lett volna ha...? Meg ugyanigy ellenkező esetben,ha összejössz vele és kihasznál,akkor meg azért fogod útálni magad mert nem hallgattál az illetőre.Nagyon rosszul fogjátok fel az életet,az élet egy lehetőség és ha nem ugy alakul ahogy tervezed,ne keseregj hanem lépj tovább,és örülj,hogy tanultál valamit. Tehát nagy lány vagy már döntsd el mit akarsz! Remélem segítettem...

2011. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!