Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan csaj aki imádja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csaj aki imádja orálisan kielégíteni partnerét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajjj... méghogy... xD
2011. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ha találsz egyet szólj nekem is :)
2011. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van:)
2011. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én :)

az előző barátomnál annyira nem szerettem, de a jelenlegit imádom orálisan kielégíteni, mert olyan jó érzés örömet szerezni neki és engem is izgat :)

2011. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Imádom, ha jó neki valami. :)
2011. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
hohó nagyon imádom, jó kis mélytorok minden mehet:P
2011. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
JÓ de olyan aki sokszor, akár naponta többször is akarja és felizgul tőle vagy mit tudom:D Tehát nem csak azért csinálja, hogy a párjának jó legyen, hanem hogy NEKI! Értitek? (Ez most nem azért kérdem, mert meg akarok ismerkedni vele..:-w)
2011. szept. 25. 22:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Velem szokott ilyen lenni. Nem kell mondania mindig h most akarja. Van h nekem van kedvem hozzá. Igen akár naponta többször is.
2011. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

IGEN! En! A mostani baratom folyamatosan hangot ad az oromenek, meg h milyen jo neki, es milyen jol csinalom. ez engem is izgat, nem kicsit, tulajdonkeppen semmi dolga velem, mert nedvesedek es csak hozzam kell ernie es el is megyek.

Mellesleg az elözö baratom kussolt, semmit se szolt, se azt h jol csinalom se azt h rosszul, sot ha elment se adott ki egy arva hangot se, szoval vele nem volt semmi extra. De a mostanit imadom igy kenyeztetni, es nem unom meg, akár 2 oran keresztul se, ha o birja! és birni szokta :)

2011. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Elözö vagyok. es igen, en föleg azert csinalom, mert nekem jo, es neha mar o ideges, h had menjen mar el, legyszi na... en meg kerlelem, h legyszi meg egy kicsit várj :) mert nekem jo, ha csinalhatom neki :)
2011. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!