Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés
23 éves, otthonülő típus, az egész élete az alvás-meló-számítógép háromszög körül forog, barátai nincsenek, barátnője soha nem is volt (csak egy-két kudarca), és túl gyáva próbálkozni mivel önbizalma sincs. Szóval mi a véleményetek egy efféle emberről?
2011. szept. 26. 21:17
1 2
 1/15 MákosLajos ***** válasza:
71%
ne nagyon csinálj gyereket :D
2011. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tajparaszt ***** válasza:
WTF?
2011. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, alvás-tanulás-motorozás háromszöggel. Nekem sem volt barátnőm, de még csak kudarcom sem volt lánnyal kapcsolatban:D De én így szeretem az életem, ahogy van. 18F
2011. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A mélypont előnye, hogy onnan van mit fejlődni. Az első lépés az elhatározás.
2011. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha jól keresel a melóddal az már növeli az esélyed. Vegyél egy X6-ost.
2011. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 BlackSword ***** válasza:
56%
Semmit... Szánalmas... Az ilyen nem ember, hanem gép...
2011. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem egy otthon ülő típus az egész élete az alvás,és a számítógép körül forog ! nincsenek barátai sokan nem szeretik de én mégis nagyon szeretem ! és azt gondolom ő így tökéletes ahogy van! :)
2011. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Solarian ***** válasza:
88%
Az hogy logolj ki a wowból, kapcsold ki a géped és menny el egy átkozott koncertre.
2011. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mus musculus ***** válasza:
Az, hogy nincs élete. Mondjuk az enyém sem áll sokkal többől, a különbség annyi, hogy nálam az alvás-tanulás-bandázás-kutyázás-netezés ötszög érvényesül.:D
2011. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Solarian ***** válasza:
Pentagram? :D
2011. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!