Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki beleszeret valakibe akit nem ismer igazán, de a párja már annyit beszél róla, hogy elkezdte érdekelni?

Figyelt kérdés

Mert valami hasonló történt velem. Legalább is nem tudom mit érzek, csak azt tudom, hogy nagyon tetszik a fiú és egyre inkább érdekel. Szeretem a páromat, de valahogy egyre jobban érdekel az a fiú is.A párom állandóan róla beszél, eddig egyszer találkoztunk és nagyon megkedveltem, na meg egy olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amikkel a párom nem és jó lenne ha ő is hasonló lenne.

A fiúnak van barátnője, szóval nem akarom őket elszakítani egymástól, amúgyse lenne esélyem, na meg apáromat sem akarom elhagyni egy "fellángolás" miatt, vagy tudom is én mi ez.Ilyne megesett már valakivel?Inkább kerüljem a társaságát a fiúnak, vagy ismerjem meg jobban, hát ha kiábrándulok belőle?Nem tudom mi lenne a helyes megoldás ilyen esetben, mert még ilyen nem történt velem...


2011. szept. 27. 12:10
 1/6 MarySue ***** válasza:
Mindenkivel megesett már az ilyesmi...az újdonság varázsa szerintem, no meg persze az ismeretlené! Hamar el fog ez lobbani, ne aggódj! Lehet, hogy találkozol vele úgy rendesen egy társaságban, beszélgettek, és kiderül, hogy túldimenzionáltad a adolgot. Ne aggódj!
2011. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem, mert már kezdek megőrülni, hogy mindig rá gondolok, pedig csak annyit tudok róla amit a párom mesél, na meg azt tudom, hogy néz ki.
2011. szept. 27. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy és mióta vagy a pároddal?

csak mert lehet mind2 fiút érdemes volna szüneteltetni.

Nem lehet hogy nem ő az igazi?

2011. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve vagyunk együtt és én 27 vagyok.
2011. szept. 27. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"szerelmes vagy a szerelembe"

a nők romantikusak, ez van.

Nem kapsz meg mindent a párodtól!

nem olyan romantikus a kapcsolatotok mnt amilyet igényelnél.

2011. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz, na meg kicsit túl unalmas is lett a mindennapunk. Hiányzik az az izgalom és újdonság amit a kapcsolatunk elején éltünk át.Kellene valami változás.Tervben már megvan, de egyenlőre semmi változás:-(
2011. szept. 28. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!