Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire vagytok egymás előtt szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Pl. Öltözőben,wc-n,otthon, tesók szülők barátok előtt stb? kort is pls
2011. szept. 27. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Öltözőben, barátok előtt egyáltalán nem, wc-ben, szülők és tesó előtt viszont nem. Ja, és ha oda jutna a dolog, szerintem az első alkalommal még biztos szégyenlős lennék a barátom előtt. Jó az alakom, nem tudom, hogy miért... 15/L
2011. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elírtam: szülők, tesó előtt igen
2011. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

WC-n? A lányok lehet, hogy kettesével járnak buliban mosdóba, de pisilni csukott ajtók mögött egyedül szoktak.

Szülők, tesók előtt nem pucérkodok, barátok előtt se, tehát nem kell miért szégyenlősködnöm. Ha barátnőnél alszom, akkor a fürdőben öltözöm át zuhany után, ha mégsem, hát puff neki.

Barátom előtt nem, annak meg mi értelme lenne. Nem flangálok előtte meztelenül, de nem takargatom magam, hogy nehogy meglássa a nunimat.

24/N

2011. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szüleim, testvérem előtt szégyenlős vagyok. Jó, az nyilván nem zavar, ha öltözök és mondjuk épp melltartóba vagyok és benyitnak. De egyébként ilyenkor ki szoktak menni, tudják, hogy jobb szeretek egyedül öltözni. Teljesen meztelenül meg már évek óta nem láttak, de szerintem ez így van rendjén :D

Barátok, osztálytársak előtt. Olyan értelemben nem vagyok szégyenlős, hogy ha tesin átöltözünk. Nem jelent gondot átöltözni a lány osztálytársaim előtt, de azért nem vagyok percekig melltartóban.

Igazából ez vagyok én, ha magasabb vagy vékonyabb, vagy éppen kövérebb lennék, már nem önmagam lennék, sok külső adottságunkról nem tehetünk, ezért el kell fogadnunk magunkat és egymást. Arról nem beszélve, hogy ilyen tesin átöltözős témánál miért kell szégyenlősködni, hiszen a melltartó-bugyi kombó majdnem olyan, mint a bikini és sok lány a strandon egyáltalán nem szégyenlős, pedig hát ott is sok másik lány van..

16/L

2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően szégyenlős vagyok mert nem tartom magam jó nőnek. Mondjuk bnők, oszt.társnők, tesóm előtt nem vagyok az, de azért nem is mutogatom magam pucéran, csak ha úgy alakul a szitu h meglátnak, hát az nem baj. Mindenki más nem láthat meg. 16L
2011. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon szényenlős vagyok.De a barátnőm pl.simáb lezuhanyzik az uszodákban úgy hogy nincs a kabinon ajtó.
2018. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!