Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél szebb egy lány annál nagyképűbb és bunkóbb mint a többi?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a kövér és ronda lányok nagyon kedvesek, könnyű őket felszedni, de minél szebb egy lány annál nagyobb paraszt, pl. ha nem vagyok az esete csak elkerül, nem mondja meg, tehát ilyen sunyi, nem ír vissza, nem veszi fel a telefont, mondja meg, hogy figyelj, nem vagy az esetem, nem akarok semmit tőled, ha már én is tisztelettel viselkedtem vele.

Úgyhogy én már egy ideje kerülöm a szép lányokat, szépnek születtek, de ez elmúlik egyszer és akkor nem elsz semmijük amivel hódítani tudnának!


2011. szept. 27. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves ember 100x jobb, mint egy beképzelt a társadol által szépnek tartott hülyep*csa. Mikor tanuljátok már meg srácok?:)
2011. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az osztálytársamról tudom csak azt mondani, hogy ő olyan "királynő" volt az egész suliban. Mindenki imádta, hétvégente állandóan buliba járt, sokszor cserélgette a partnereit. Járt velük, de rövid ideig, közben másokat is szédített, úgy hogy a fiú tuti nem tudta.

Nem mondanám különösen szépnek, de sportos volt, szolis, a haját mindig belőtte, és divatos. Sokkal többnek nézett ki, már 14 évesen, mint a többi lányosztálytársa. Kissé flegma volt, mert állandóan kidobta a pasijait, csakhogy másokkal tudjon szórakozni.

Szerintem mivel mindig pozitív visszajelzést kapott, túl nagy lett az arca, és elfelejtett valami fontosat. Érezni, mert nem természetes, ahogy ez a lány viselkedett. Lehet csak r.banc volt, de mindenki imádta, és átment rajta a fél város, az is biztos.

2011. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
inkább egy kövér lány aki jófej és normális mint egy szép de hülye, már elegem lett, hogy a csajok kicsípik magukat és mert sokan megdugnák őket ezért elszállnak maguktól, már elvből nem foglalkozom szép lányokkal, aki szép az nálam kizáró ok.Ápolt legyen persze, de mindenki tud tisztálkodni, arcvonásokról meg könnyű hízásról meg nem tehetnek.
2011. szept. 27. 19:12
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Alapjaraton egyetertek, de azert ne felejtsuk el, hogy ha egy kover es ronda lanytol jon az elutasitas, a semmibe vetel, akkor a pasik tobbseget az nem is erdekli. Csak megrantja a vallat "ugyis egy kover p*csa" cimszoval.

Az mindig sokkal jobban faj, ha egy szep ember utasit el, akarmilyen modon teszi.

2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi, hogy ő a világ közepe, egész életében nyalták a seggét, a fiúk körbeugrálták, stb... Egy ilyennel találkoztam eddig, már azt is bánom hogy szóba álltam vele.
2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy pár nagyon kedves és gyönyörű lányt, meg jó pár csúnya, kövér és rendkívül ellenszenvest... Nem kell általánosítani.
2011. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek olyanok. Bár amennyi szép lányt én ismertem azok olyan nem is tudom.. Volt közöttük igen, pics@'skodó is rib@nc is, volt egész normális is. A másik pedig olyan parancsolgató volt- az utóbbit sokszor nem tudtam értelmezni.
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Mert a többség (nem mindenkire vonatkozik) tudja, hogy szép és ki is használja... Mert ha például egy olyan srácnak tetszik, aki nem az ő esete, akkor azt már úgy gondolják, hogy meg vannak sértve, hogy egyáltalán hozzájuk mert szólni egy "ilyen". (Még egyszer mondom nem mindenki!) Sok ilyen van...
2011. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
86% 19:13-as vagyok. Csak hogy ne úgy jöjjön le hogy általánosítok, én azzal az egy "példánnyal" kapcsolatban fejtettem ki a véleményemet, hogy miért lehet ilyen valaki. Valószinűleg a túl sok pozitív visszajelzés megártott neki, és elszállt az agya. Van olyan lány ismerősöm is aki nagyon is szép, amolyan "társadalom által szépnek tartott" lány, viszont emellett szerény, és egyáltalán nincs elszállva magától. Szóval van ilyen is olyan is.
2011. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 mus musculus ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:13


Szerintem ez nem törvényszerű. Én inkább azt tudnám elképzelni, hogy pont azért fájóbb egy kevésbé szép egyed kosara, mert a bepróbálkozó személy (aki az esetek többségében srác) tudatalatt vagy akár tudatosan hozzá viszonyítja magát (és értelemszerűen arra a következtetésre jut, hogy ő tartozik az 'elitebb' kategóriába), így már-már evidensnek veszi az igent, ezért a kiszemeltje könnyen össze tudja törni a benne kialakult képet egy puszta nemmel. Aztán jön a fejtörés, hogy 'Még ennek sem vagyok elég jó? Tényleg ekkora okádék volnék?'

Persze létező nézőpont a tiéd is, elvégre mégiscsak jobb érzés megkapni egy csinos csajt, mint egy rosszul kinézőt, tehát ha így fogja fel a dolgot a kezdeményező, azon fogja emészteni magát, milyen jó lehetőségtől fosztotta most meg a sors. Na mindegy, ezt csak kiegészítésképpen biggyesztettem ide, ne vedd kötekedésnek.


Azt hiszem, az eredeti kérdésre elég logikus a válasz; az embertársaiktól bezsebelt bókoktól annyira elszállt az agyuk, hogy mindent kiérdemeltnek és mindenre feljogosultnak hiszik magukat. Szarni rájuk, oszt' kész.

2011. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!