Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak leginkább, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak leginkább, vagy hogy néznek ki, a csak szexkapcsolatot kereső lányok?

Figyelt kérdés

Barhol beszelek lanyokkal, rendezvenyeken, fesztivalokon, utcan, valahogy sosem sikerul olyat talani aki egyejszakasat akar. Sot...ha ilyen tortenik, mondhatni ramtapad a csaj, kedveskedik, mosolyog mindig, meg alig lehet lerazni. Sokfele kinezetu lanyoknal probltam.


Ja meg annyi hogy igazabol szuz vagyok, es azert igy akarom az elsot, hogy parkapcsolatban jol menjen. Mondjuk ugy erzem jo leszek, de hat na.

21


2011. szept. 28. 15:03
 1/8 anonim válasza:
őőőőőő Gubacsi út
2011. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dunakeszire vezető út mentén többnyire déltől este 10-ig.
2011. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Milyen idiota kérdés, h "hogy néznek ki azok a lányok".. Gyökér vagy, ha igy állsz hozzá a nőkhöz, csak max pénzért fognak veled lefeküdni..
2011. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mer miért?


mondom hogy tökmind1, hogy legyen átlag, vagy nagyon jó csaj, vagy akárki. sose akar senki senki szexet, hanem nehéz lerázni a legtöbbjüket, mer mind komolyat akar!?


nemkell kibogozni a kérdésem, a lényeg benne van.

2011. szept. 28. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
elsőknek meg üzenem hogy nem ku*váról beszéltem.
2011. szept. 28. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig eléggé így lehetett érteni.

Próbálkozz az ilyen z kategóriás nyomorult tuc tuc diszkókban. A sok partidrogos ribanc biztos befekszik bárki alá.

2011. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ők sem, ugyanaz van.

rátérhetünk az okozatra is, hogy miért, nem feltétlen kell a helyszín. mintha mindenki próbálna megtartani, vagy nemtom. SZerintem nem nézek ki rosszul egyébként.

De nem magamnak akarok válaszolni, hanem inkább mások véleménye érdekel erről.

2011. szept. 28. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de te nagyon sötét vagy! Kizárt dolog, hogy normális nő szóba álljon veled. Maradj a fizetős rétegnél! Ha ezt mégsem akarod akkor próbálj változtatni a stílusodon, és vegyél lejjebb a nagyképűségedből mert az semelyik lánynak nem jön be, maximum a kis 14 éves butuskáknak. Ez pedig nem véletlen, hogy 21 évesen szűz vagy, az lenne a csoda ha találtál volna olyan lányt ezzel a stílussal aki lefekszik veled.
2012. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!