Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyűvérűség. Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérűség. Véleményeket kérek mindenkitől?

Figyelt kérdés

-szerinted mi számít künnyűvérűségnek?

-mennyi idő ismerettség, és milyen körítéssel adjam elő ezeket, ha NEm akarok könnyűvérű lenni, és azt akarom hogy a fiú "harcoljon" értem és epekedjem irántam.

-elhívás valahova (hogy egyezzek bele)

-telefonszám elkérése (hogy adjam meg)

-mennyi ismerettség után már nem könnyűvérűség a csók, ölelés, kézfogás, stb.


szerintetek nagy stréberség, hülyeség lenne úgy megadni a telefonszámomat hogy minden számát egy egyenlettel kellene kiszámolnia? :D


2011. szept. 28. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintetek nagy stréberség, hülyeség lenne úgy megadni a telefonszámomat hogy minden számát egy egyenlettel kellene kiszámolnia? looooool :D Csak nem matekszakos?:D
2011. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

meg olyanokra gondoltam hogyha valaki megkérdezi hogy nem mennék e- el vele valahiová akkor nem szereném hogy rávágni egyszerűen hogy igen, vagy háát okés.. hanem mit mondhatnék hogy benne legyen hogy igen, de még nincs teljesen megbeszélve, tehát azért nem olyan "biztosan" jellegű?


illetve ha buszon, utcán kéri el valaki aki nagyon bejön, de nem ismerem akkor mit lehet csinálni?

2011. szept. 28. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Könnyű vérű, aki mindenkinek oda adja magát és mindenkivel kikezd. Azaz ribi.

Az elhivásba beleegyezhetsz nyugodtan. Ha még ebben is húzod az agyát rád fog unni és beképzeltnek fog tartani.

Ölelés, arcra puszi első randin mehet. Csók nálam csak a harmadikon szokott megesni. Addig elég jól ki lehet és kell is ismerni a másikat. Kézfogás (kézenfogva járás?) csak ha már jártok. Sima kézfogás, mint köszönés, háááát elég rideg.

Amúgy ez az egyenletes dolog nem hülyeség. Letesztelheted, hogy nem debil-e, meg játékos. Én csipném.


22F

2011. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha túl sokat agyalsz rajta, az nem jó. Ha úgy érzed, hogy szívesen mennél vele, akkor egyezz bele! Amivel vigyázz, ha a srác nagyon jó a randizásban, tehát nagyon hamar nagyon szimpatikus lesz. Akkor lehet, hogy játékos.


Szerintem nem hülyeség, a kérdés az, hogy milyen a srác?

2011. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meg háát ezzel nem az a vélom hogy matekzseniket fogjak ki csak szerintem az én "álompasim" nem venné komolyra csak nevetne rajta és hát megoldaná az egyenletket :)
2011. szept. 28. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tedd ami szeretnél és jónak látsz.Ne fügj semmitől.Főleg ne mások előítéletétől.De gondolj bele ha pl hamar lefeküdnétek egymással akkor nem csak te számítanál könnyűvérűnek hanem a pasi is mivel ő is hamar odaadta magát neked.Egyenlőség van. A nők is emberek
2011. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
könnyűvérűség:az olyan mai lányok akik minden fiúval flörtölni kezdenek mindig minden körülmények között teszik a pics*jukat sőt még az olyan fiukkal is csinálják akinek barátnője van!Gyerekesek és ostobák azt hiszik hogy mindig mindent jobban tudnak.Már az első éjszakán megszerezhetőek.Előfordulásuk: általában mindenhol,mindííg rosszkor rosszhelyen minden létben létkanál típusok.Az ilyeneket írtani kéne.
2011. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az ilyeneket írtani kéne"


Nem is tudom akkor mi lenne ha az olyan pasikat is írtani kéne aki odaadja magát mindig minden nőnek stb... akkor a Földön a férfiak kb 10%-a maradna meg.. ennyit erről.

Úgy is mondhatnánk hogy amelyik nő lefekszik több férfival hogy a férfiak voltak a könnyűvérűek mert megkapta őket hamar.

2011. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-szerinted mi számít künnyűvérűségnek?


A gyors pár hetes partnerválogatás, vagy első buliban csókolózni olyannal akinek csak a keresztnevét tudod (vagy azt sem) Esetleg szex első randi napján.


-mennyi idő ismerettség, és milyen körítéssel adjam elő ezeket, ha NEm akarok könnyűvérű lenni, és azt akarom hogy a fiú "harcoljon" értem és epekedjem irántam.

-elhívás valahova (hogy egyezzek bele)


Ha tetszik és bejön egyez bele, vagy incselkedhetsz vele picit. "szeretnél velem találkozni?" "miért" stb, használd a fejed, de ne húzd túl sokáig mert meg fogja unni.


-telefonszám elkérése (hogy adjam meg)


számokkal. Vagy pedig jutalom formájában. 3 általad feltett kérdésért megkapja a telszámod. Ne adj matekpéldát, mert nem tudod milyen matekból, és adsz neki egyet, amit nem tud megoldani akkor, várhatod a hívását.


-mennyi ismeretség után már nem könnyűvérűség a csók, ölelés, kézfogás, stb.


Ez mindenkinél más. Nálam első kézfogás csak a 3. randin volt, ugyanekkor búcsúzáskor szájrapuszi, normális hosszú nyelves csók csak a 8.on, és itt is öleltem meg először igazából. (hetente 1-2x találkoztunk) Ha te nem gondolod könnyűvérűnek az első randin való csókot akkor csókolózz. Kinek mi köze hozzá rajtad és a pasidon kívül?!

2011. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!