Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőgyógyász aki egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőgyógyász aki egész nap ilyen-olyan puncit meg mellet lát estére még fel tud izgulni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem keveri össze a munkát a magánélettel.
2009. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ok de van az a vicc:

Nőgyógyászt gyilkosságért el akarják ítélni.

A bíró kérdezi tőle:

-Miért tette?

-Bíró úr reggel bementem a kórházba.Délig rendeltem és vagy 30 nőt megvizsgáltam.Délután volt három szülés amit levezettem.Este mikor indultam volna haza egy kollégám felhívott,hogy vállaljam már el az éjszakás műszakot.Ok elvállaltam.Éjjel volt még két szülés és egy császármetszés is.Reggel mikor mentem hazafele megállított egy nő és azt mondta,hogy 5000-ért megmutatja a pináját.Na ekkor lőttem!

2009. ápr. 27. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem... Legalábbis ez az én véleményem

23/F

2009. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem simán nem izgatja fel őket a vagina látványa.Kell nekik a körítés szexi fehérnemű,combfix.Nem?
2009. ápr. 27. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az orvos (jó esetben) a betegeit mint betegeket nézi egy rideg kórházi stb. környezetben, és ez cseppet sem izgató. A felesége, barátnője, akit szeret, teljesen más.
2009. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg nekik sem mindegy hogy egy női puncit néznek/hozzá nyúlnak vagy bele is élveznek...
2009. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy feltud. Ez kb oylan minthogy 13évesen állt a pöcköm amikor simán szájrapuszit kaptam egy csajtól, vagy ha megláttam egy feneket egy pillanatra. Mostmár ezekre azért nem áll fel. Ő megszokta, hogy ott dolgozik, otthon meg a felesége/barátnője kényezteti, szerintem teljesen más lehet a kettő.
2009. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Szerintem kérdezz meg egy nőgyógyászt....

Amúgy a saját dokimnak 3 gyereke van, szóval csak van valami, amivel a felesége el tudja csábítani.

És még valami, a nőgyógyászhoz nem csak Claudia Schifferek, meg Naomi Cambelek járnak csupán "puncit, meg cicit mutogatni", hanem komoly betegségekkel, problémákkal egyszerű hús vér nők. Nem beszélve a pocakos kismamákról, ahol a doki vizsgálat közben a gyereket és a méh állapotát vizsgálja.

Szép is lenne, ha ilyesmiktől felizgulnának. Neki ez a munkája, és szét tudja választani ezt a saját szexualitásától.


Üdv!

2009. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan,mint az,hogy ha elmegyek a nőgyógyászhoz,és belémnyom valamit cseppet sem izgulok fel..sőt..képzelheted,hogy ő sem kedvteleésből turkál egy nap ki tudja menni punciban. Ha hazamegyxek,és a barátom dugdos valamit,na az már izgató:-D
2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg 70-80 feletti csajok is járnak nődokihoz.
2009. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!