Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogy lehet csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hogy lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Bölcsész vagyok, szóval minden fiúra jut legalább 4 lány...
2011. szept. 29. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész beszélgetni, ismerkedni, hülyülni, segíteni és nem vislekedsz szánalmasan, nem mész be ápolatlanul stb..
2011. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szorongsz, akkor nem fog sikerülni, csak ha nagyon rád szálnak valamiért. Nagyon megakarnak ismerni.

Ha nincs mondani valód, akkor ne is kezdj hozzá.

Ha pedig csak nyöszögsz és az a témád, hogy te milyen illedelmes vagy a többiek meg nem, akkor még kevesebb esélyed lesz.

2011. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Bölcsész vagyok..lol..ezen most jót nevettem...Fejezd már be ezt a különcködést : ) Na és akkor mi van ha bölcsész vagy.Én is az leszek,a barátom meg TTK-s és jól megvagyunk : P
2011. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: Alap. :D


2: Nyöszögés?


3: Csak azért mondtam, hogy nem műszakira járok, tehát van bőven "választék". A lány-fiú arányról ebszélek, ha nem lett volna világos.

2011. szept. 29. 17:50
 5/11 anonim válasza:
Egyetemi bulikban, pl.
2011. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még mert a műszakin 95 - 5 % a fiú - lány arány, hidd el hogy minden műszakisnak jut csaj, mivel beszabadulnak más karok/egyetemek bulijába és ennyi :D látod nálatok meg minden fiúra jut 4 csaj állításod szerint, mégsem tudsz összeszedni egyet sem. Nem akarok általánosítani szóval senki bölcsész ne vegye magára, de ha olyan vagy hogy te azzal akarsz esetleg kitűnni hogy bölcsész vagy és mennyire intelligens meg ilyesmik, akkor felejtsd el élből azokat a lányokat. Általában a bölcsész csajoknak annyi kell hogy valaki határozott legyen és ne vmi idiótaságról akarjon vele beszélni amit egész nap a suliban is hallgat, hanem kicsit más világnézetű fiúkkal akarnak ismerkedni, legalábbis szerintem..
2011. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büszke rá, nem akartam ezzel kérkedni, és igazából nem is szoktam magamat bölcsésznek nevezni... Itt is csak tényként közöltem, hogy a válaszadók ismerjék a körülményeket. Amúgy meg - mivel nyelvet tanulok - nem nagyon szoktam a tananyagról beszélni senkivel.
2011. szept. 29. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Bölcsész vagyok, szóval minden fiúra jut legalább 4 lány..." Na ne sz*pass már minket!!! Vegyél fel művtöri minort :D Ott alig vannak fiúk :D Ha csajozni akarsz akkor a bölcsész kar a tuti választás :D
2011. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne akardjatok már ki ezen a bölcsészen....

Most mi volt ebben a felvágás?

2011. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez az, mi volt a bölcsészben a felvágás. amúgy meg, én is bölcsész vagyok, és tényleg nagyon sok lány van, pár fiú, nem tudom, te melyik egyetemnek jársz a btk karára, de nálunk pl elég béna fiúk vannak. pesten van az egyetemed ?:D

19l

2011. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!