Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? :O

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szerelmi ügy, mert nem tudom mi fog belőle kisülni. Szóval most mentem egy új suliba és oda jár az a srác akit már régebb óta ismerek. Van amikor oda jön hozzám köszön megkérdezi mizujs? milyen suli? és mosolyog és köszön! De van amikor látom rajta tudja hogy ott vagyok mert kb egy méterre megy el mellettem és csak elmegy nem köszön meg semmi, pedig mondom látszik rajta hogy tudja hogy ott vagyok! A srácról csak annyit hogy elég félénk mindig a többiek mögött baktat..de akkor is szerintem ez nem indok arra hogy ne köszönjön oda! Meg hogy direkt kerüli a tekintetem hogy én se tudjak ráköszönni. Szerintetek?? :O
2011. szept. 30. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel irtad, hogy elég félénk, gondolom nem akar túl rámenősnek tűnni ezért nem megy oda hozzád mindig. Menk oda te olyankor!
2011. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ez a kérdés. A kérdés az, hogy neked bejön-e? Ha kicsit is akkor bátorítsd! :) Ha kedves vagy, meg néha te is rá köszönsz, akár ha úgy tesz, mintha nem venne észre akkor is, azzal okot adsz rá, hogy érdemes veled foglalkoznia mindig. és akkor nem fogja úgy érezni, hogy esetleg túlságosan rád mászik. Én már csak tudom, mert pontosan ugyanezt csinálom, akarva akaratlanul :D


Esetleg abba nem te nem tudsz segíteni? :P Hogy mit fogadnál ilyentől szívesen?


17/f

2011. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy mit fogadnék??

Hát viszonzást vagy hogy néha ő vegyen észre engem hogy ott vagyok. azt amit én adok neki azt szeretném vissza kapni.

Mert nem bunkó tudom csak tényleg nem tudom hogy ezmiatt van hogy nem vesz észre hogy vissza húzódó?? Vagy komolyan mitől fél?? :) Hát tetszik igen :D

2011. szept. 30. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:

ok remélem ő rájön magától :D

Vagy egész véletlenül valamikor tudtok kicsit többet beszélni talán az segítene...

2011. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

am nem akarlak elkeseríteni, de a legjobb megoldás az lenne, ha odamennél és a képébe ordítanád ezt a kérdést XD

Más különben elég lassú lesz.

2011. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen! xDD Az tényleg megoldás lenne. De nem akarok ilyen taj paraszt lenni. xD
2011. okt. 1. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem biztos, hogy parasztságként fogná fel. Meg miért is lenne az, csak kíváncsi vagy, és jóba szeretnél lenni vele :D Ha te is bejössz neki, ( ez elég valószínű) akkor meg pláne örül ha hozzászólsz :D


Szóval szerintem gondolkozz vmi hasonlón, vagy bármi finomabb provokáción!

2011. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
" ez elég valószínű" ?? Hogy érted?? :O Gondolod hogy én is bejövök neki? :9
2011. okt. 5. 14:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!