Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok (képpel)? Vagy ha vki ennyire mű az már nem?

Figyelt kérdés

Szóval egy ilyen csajjal el tudnátok képzelni egy hosszabb kapcsolatot? Mint látjátok műcici, és szerintem az arcán is volt egy-két beavatkozás, mert már láttam erről a csajról régebbi képeket, és hát nem így nézett ki. Mit gondoltok?

[link]


2011. okt. 1. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudnék elképzelni vele komolyabb kapcsolatot ! :)
2011. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Megdugnám, aztán menekülnék előle.
2011. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nem, maximum alkalmit.
2011. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
nekem még alkalmira se kéne
2011. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom. Megdugni mindenképp megdugnám, a többi a belsőtől függ. Bármilyen furcsa, attól, hogy valaki "mű", lehet intelligens és nagyon jó fej, már találkoztam nem egy ilyennel :P Csak a többi lány imád általánosítani és lehúzni őket.
2011. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ép egy ilyet keresek,betonozni,alapot ásni.
2011. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs más azért egyszer megdugnám. de vannak pasik akiknek ez is elég. rendszeresen kopaszok és izmosak
2011. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 LuckyestLooser ***** válasza:
OO' há' nemigazán
2011. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kicsit lófejű,de a mücici nem rossz,egyszer elmenne,de hosszu távon...
2011. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nemjönbe22
2011. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!